Zaloguj się Załóż konto
Artykuł
Autor:

Desktop Publishing — co dokładnie oznacza ten termin w praktyce i jakie korzyści płyną z jego stosowania — o tym przeczytasz w dzisiejszym artykule.

Czytaj więcej
Artykuł
Autor:

Aby dochować tajemnicy handlowej w przypadku podmiotów gospodarczych czy zabezpieczyć prywatność klientów indywidualnych, warto rozważyć stosowanie umów o zachowaniu poufności. Jak to wygląda i co daje taki dokument?

Czytaj więcej
Artykuł
Autor:

Każdy, kto pracuje z tekstem, prędzej czy później będzie potrzebował informacji, ile znaków ze spacjami posiada dany dokument. Jest to szczególnie potrzebne podczas pisania artykułów, ich akceptacji, a także podczas rozliczania się za dany tekst.

Czytaj więcej
Artykuł
Autor:

Słyszałeś/aś o prawie Parkinsona? W uproszczeniu mówi ono o tym, że praca wypełnia nam cały czas dostępny na jej ukończenie. Co to znaczy? Że im więcej mamy czasu na wykonanie danego zadania, tym dłużej zajmuje nam jego realizacja. Jak się to ma do pracy tłumacza?

Czytaj więcej
Artykuł
Autor:

Rozwój technologii komunikacyjnych, e-commerce oraz rosnące potrzeby marketingowe poszczególnych branż przyczyniają się do zwiększonego zapotrzebowania na usługi tłumaczeniowe.

Czytaj więcej
Aktualność
Autor:

Dodawałeś już zlecenie w naszym serwisie, a może dopiero chciałbyś skorzystać z tej możliwości? Bez względu na to, w której grupie się znajdujesz mamy dla Ciebie kilka nowości z tym związanych.

Czytaj więcej
Aktualność
Autor:

Nadszedł czas na „małe” zmiany w naszym serwisie. Już od 7 sierpnia promowanie Twoich usług i pozyskiwanie nowych zleceń będzie jeszcze prostsze. Co na Ciebie czeka?

Czytaj więcej
Artykuł