Zaloguj się Załóż konto
Artykuł
Autor:

Serwis e-tlumacze.net jest miejscem, które łączy zawodowych tłumaczy ze zleceniodawcami i ułatwia im nawiązanie współpracy. Przez wiele lat działania serwisu udało nam się zgromadzić w nim ponad 15 tys. użytkowników, z czego zdecydowaną większość stanowią tłumacze indywidualni oraz biura tłumaczeń.

Czytaj więcej
Artykuł
Autor:

Promocja usług powinna być stałym elementem prowadzonej przez tłumacza działalności. Jak zadbać o marketing, aby dotrzeć z ofertą do osób, które potrzebują wykonania tłumaczenia?

Czytaj więcej
Artykuł
Autor:

Praca tłumacza może być dochodowym zajęciem, ale… konkurencja na tym rynku w Polsce jest dość spora. Zastanawiasz się, co zrobić, aby zwiększyć swoje przychody? Jednym z pomysłów, które możesz wykorzystać, jest… wyjście poza granice kraju. Zobacz, komu się to opłaca i jak zacząć.

Czytaj więcej
Artykuł
Autor:

Od wielu już lat firmy przenoszą promocję swoich usług do sieci. Dlaczego? Bo tutaj znajdują się klienci. Wbrew pozorom posiadanie własnej strony www nie jest zbyt dużym kosztem. Zastanowimy się, czy warto aby tłumacz posiadał własną stronę internetową.

Czytaj więcej