Zaloguj się Załóż konto

Nowa zakładka - Bonusy

Aktualność

Pewnie sporo z Was już wie o naszej nowej zakładce „Bonusy", ale dla tych, którzy przegapili tego newsa, pędzimy z wyjaśnieniem. Od teraz po zalogowaniu się na swoje konto, po lewej stronie w menu znajdziesz zakładkę „Bonusy". W zależności od tego, czy posiadasz wyróżnioną ofertę w serwisie e-tlumacze.net, czy też nie, otrzymasz dostęp do odpowiedniej liczby bonusów. 

Jeśli masz wyróżnioną ofertę, po wejściu w zakładkę „Bonusy” otrzymasz dostęp do 3 produktów, które możesz pobrać za darmo. Natomiast jeśli nie posiadasz wyróżnionej oferty, otrzymasz dostęp do 2 produktów. Możesz odblokować dostęp do reszty, wyróżniając swoją ofertę na dowolną liczbę punktów i cieszyć się nieograniczonym dostępem do gratisów :)

Co znajdziesz w nowej zakładce?

Raport „Badanie popytu na usługi tłumaczy”
Dokument przygotowany w oparciu o wyniki ankiety przeprowadzonej na przestrzeni kwietnia i maja 2022 roku przez serwis e-tlumacze.net. W ramach tego 12-stronicowego opracowania dokonano analizy zarówno odpowiedzi na pytania otwarte, jak i zamknięte. Badanie pozwoliło na uzyskanie informacji dotyczących statystycznego profilu klienta biura tłumaczeń, jego odczuć, nastrojów konsumenckich oraz czynników wpływających na podejmowanie decyzji dotyczących współpracy.

Słownik pojęć SEO
Słownik pojęć SEO (angielsko polski, polsko-angielski)” (wyd. 2) od SeoStation obejmuje tłumaczenia ponad 600 terminów związanych z dziedziną SEO. 

Zawód: Tłumacz 
Publikacja, która ukazała się w 2021 roku z inicjatywy zespołu serwisu e-tlumacze.net. Książka składa się z 12 rozdziałów, w których wiedza została przekazana w sposób przystępny i zwięzły. Autorami są doświadczona tłumaczka i lektorka języków japońskiego, wietnamskiego i tajskiego, przy wsparciu zespołu specjalistów od marketingu. Dzięki tej kombinacji ekspertów czytelnik nie tylko zgłębia tajniki sztuki tłumaczenia, ale również otrzymuje cenne wskazówki dotyczące promocji usług tłumaczeniowych w internecie oraz zdobywania nowych klientów.

Dla ułatwienia poniżej prezentujemy widok przedstawiający zakładkę z odblokowanymi bonusami.

A niżej widok bez wyróżnionej oferty z blokadą dostępu do książki "Zawód: Tłumacz".

 

Mamy nadzieję, że nasze gratisy przyczynią się do poszerzenia wiedzy w dziedzinie tłumaczeń. 

Miłej lektury :) 

***
Nie masz jeszcze konta w naszym serwisie?
Załóż je za darmo i dodaj swoją ofertę tłumaczeń.

Małgorzata Plona (Redakcja serwisu)
Autor:

Specjalista ds. marketingu i grafiki komputerowej w firmie Infeo. 

Dodaj swój komentarz