Zaloguj się Załóż konto

Pomoc

REJESTRACJA W SERWISIE I KORZYSTANIE Z KONTA:

Jak się zarejestrować w serwisie?
Aby zarejestrować się w serwisie e-tlumacze.net należy przejść na podstronę Załóż konto i wypełnić formularz zapoznając się przy tym z Regulaminem i akceptując go. Należy pamiętać o tym, że login będzie widoczny zarówno w treści oferty, jak i w jej adresie. Po zarejestrowaniu wystarczy odebrać email i aktywować konto klikając w link aktywacyjny (UWAGA: email może dojść z opóźnieniem lub może trafić do folderu "spam"). Rejestracja w serwisie jest bezpłatna. W serwisie można dodać tylko jedno konto.
Zapomniałem/am loginu. Co zrobić?
Login znajduje się w adresie oferty pomiędzy adresem strony a językami (np. www.e-tlumacze.net/twoj-login/polski-angielski). Wystarczy więc odszukać swoją ofertę i sprawdzić ją.
Zapomniałem/am hasła. Co zrobić?
Do odzyskania zapomnianego hasła służy zakładka Zapomniałem hasła. Wystarczy uzupełnić formularz podając swój email, a następnie odebrać wiadomość i postępować zgodnie ze wskazówkami.
Jak zmienić swoje dane?
W celu edycji danych należy zalogować się na swoje konto za pomocą loginu (lub adresu email) i hasła podanego przy rejestracji. Następnie należy przejść do zakładki Moje konto -> Dane konta albo Zmiana hasła i zatwierdzić dokonane zmiany.
Czym są obszary działania?
Obszar działania to nic innego jak miasto bądź dzielnica, na terenie której oferowane są usługi tłumaczenia. Możesz dodać obszary działania po zalogowaniu się na swoje konto i przejściu do zakładki Obszary działania. Uzupełnienie obszarów działania nie jest obowiązkowe.
Jak usunąć swoje konto?
Usunięcie konta jest możliwe na prośbę mailową wysłaną z adresu email przypisanego do konta w serwisie.
Dlaczego moje konto zostało usunięte?
Usuwane są wyłącznie konta niezgodne z regulaminem oraz konta założone przez tę samą osobę. W razie wątpliwości co do powodu usunięcia oferty prosimy o dokładne zapoznanie się z Regulaminem.
Dlaczego moja oferta została usunięta?
Usuwane są wyłącznie oferty niezgodne z regulaminem. W razie wątpliwości co do powodu usunięcia oferty prosimy o dokładne zapoznanie się z Regulaminem.

OFERTY I ZLECENIA:

Jak dodać ofertę?
Aby dodać ofertę należy zalogować się na swoje konto. Następnie należy przejść do zakładki Moje oferty -> Dodaj ofertę i wypełnić formularz. Oferta będzie widoczna natychmiastowo, a jej dodanie jest bezpłatne.
Jak edytować treść oferty?
Edycji oferty dokonuje się po zalogowaniu na swoje konto i przejściu do zakładki Moje oferty. Wystarczy wybrać ofertę, dokonać w niej zmian i je zaakceptować.
Jak usunąć ofertę?
Usunięcia oferty dokonuje się po zalogowaniu na swoje konto i przejściu do zakładki Moje oferty. Wystarczy wybrać ofertę i zaznaczyć opcję "usuń ofertę". Usunięcie oferty jest nieodwracalne.
Jak wyróżnić ofertę?
Informacje na temat sposobów wypromowania swojej oferty można znaleźć po zalogowaniu się w serwisie i przejściu do zakładki Dodatkowe usługi -> Wyróżnij ofertę.
Jak dodać zlecenie tłumaczenia?
Aby dodać zlecenie tłumaczenia należy zalogować się na swoje konto. Następnie należy przejść do zakładki Moje zlecenia -> Dodaj zlecenie i uzupełnić wymagane pola. Zlecenia w serwisie są moderowane i pojawiają się dopiero po ich akceptacji przez moderatora. Po opublikowaniu zlecenia, system wysyła mailowe powiadomienia do tłumaczy, którzy oferują tłumaczenia ze wskazanej pary językowej.
Jak edytować treść zlecenia?
Edycja danych w zleceniu tłumaczenia jest możliwa wyłącznie do momentu uzyskania pierwszej oferty. Można tego dokonać po przejściu do zakładki Moje zlecenia i wyborze zlecenia, które chcesz zmienić. Po naniesieniu zmian należy je zapisać. W przypadku gdy do zlecenia dodano już oferty, edycja podanych wcześniej informacji jest zablokowana, można jednak dopisać informacje o zmianach w polu "Opis zlecenia".
Jak zakończyć zlecenie?
Zlecenie można zakończyć w dowolnym momencie poprzez przejście do zakładki Moje zlecenia i wybraniu opcji "Zakończ zlecenie". W takim przypadku prosimy o wybór zwycięzcy poprzez wybór opcji "Wskaż zwycięzcę" i zaznaczeniu przy wybranej ofercie przycisku "Oznacz jako zwycięzcę".
Jak wziąć udział w składaniu oferty cenowej do zlecenia?
Aby zaoferować wykonanie danego zlecenia, należy zalogować się na swoje konto. Następnie, po wejściu w wybrane zlecenie, należy wypełnić wymagane pola w formularzu "Złóż ofertę".
Jak ustawić subdomenę (adres o formacie login.e-tlumacze.net)?
Ustawienie subdomeny jest płatne. Aby ją wykupić, należy przejść do zakładki Wypromuj się -> Subdomena.

OPINIE:

Jak dodać opinię o tłumaczu?
W celu dodania opinii należy przejść do oferty lub profilu tłumacza, nacisnąć "Dodaj opinię" i wypełnić dostępne pola. Następnie należy odebrać wiadość email z linkiem aktywacyjnym. Opinia będzie wyświetlać się w serwisie po jej aktywacji.
Dlaczego moje opinie zostały zablokowane?
Opinie są blokowane w przypadku podejrzenia dotyczącego wystawiania opinii przez samego tłumacza lub w jego obecności. Sytuacja taka zachodzi m.in. kiedy opinia jest dodawana z komputera tłumacza. Odblokowanie opinii jest możliwe na prośbę, jednak nie gwarantujemy pozytywnego rozpatrzenia każdej prośby.

KORESPONDENCJA:

Jak skontaktować się z użytkownikiem serwisu?
Aby skontaktować się z wybranym użytkownikiem serwisu, należy wypełnić formularz kontaktowy dostępny pod jego ofertą, lub na podstronie z jego profilem. Jeśli wiadomość wysyła niezarejestrowany użytkownik, informacja o wiadomości zostanie wysłana na skrzynkę pocztową użytkownika, na podany przy rejestracji adres email. Jeśli wiadomość wysyła zarejestrowany użytkownik, wiadomość trafi na wewnętrzną skrzynkę użytkownika, a o wiadomości zostanie on dodatkowo poinformowany mailowo.

INNE:

Jak zgłosić błędy w serwisie bądź naruszenie regulaminu?
W razie napotkania jakichkolwiek błędów bądź naruszeń regulaminu przez użytkowników prosimy o informacje poprzez formularz kontaktowy w zakładce Kontakt.
Jak zareklamować swoją stronę w serwisie?
Jedyną możliwością zareklamowania swojej strony jest dzierżawa miejsca reklamowego na banner do strony. Informacje na temat reklamy znajdują się w zakładce Reklama.