Zaloguj się Załóż konto

Reklama w serwisie e-tlumacze.net

 1. O serwisie
 2. Reklama bannerowa (graficzna)
 3. Artykuł sponsorowany + post na Facebooku
 4. Newsletter
 5. Wyróżnienie oferty

Serwis e-tlumacze.net to serwis skupiający tłumaczy i biura tłumaczeń z całej Polski oraz osoby poszukujące usług tłumacza. Łączymy tłumaczy z klientami. Niezależnie od tego, czy sprawa dotyczy tłumaczenia ustnego czy pisemnego. To idealne miejsce do promowania dla biur tłumaczy, tłumaczy indywidualnych, firm oferujących materiały oraz oprogramowanie przydatne w pracy translatora.

O serwisie

Dane dotyczące ruchu w serwisie w okresie 2021-01-01 do 2021-12-31 (według Google Analytics):

 • Użytkownicy: 193 966
 • Odsłony: 747 066

Statystyki odsłon serwisu e-tlumacze.net w 2018 r.

Dostępne opcje reklam

Reklama bannerowa (graficzna)

Banner to graficzna forma reklamy, która w prosty sposób przekazuje najważniejsze informacje. Dobrze przygotowany projekt przyciągnie uwagę odbiorców i zachęci ich do przejścia na stronę docelową reklamodawcy. Dzięki umiejscowieniu w górnej części strony jest on dobrze wyeksponowany.

 • Banner główny - reklama umiejscowiona w górnej części serwisu, wyświetlana na większości podstron. Reklama graficzna znajduje się powyżej wszystkich wizytówek tłumaczy wyświetlanych dla danej pary językowej i lokalizacji.

  Reklama baner główny serwisu e-tlumacze.net

  Rozmiar reklamy

  • 700x100px

  Koszt: 500 zł netto za miesiąc emisji.

 • Banner sidebar - mniejsza, ale równie skuteczna forma reklamy. Baner reklamowy umieszczony jest w lewej kolumnie serwisu.

  Reklama baner główny serwisu e-tlumacze.net

  Rozmiar reklamy

  • 240x400px

  Koszt: 250 zł netto za miesiąc emisji.

Co zyskujesz?

 • powierzchnię pod unikalną grafikę, na której możesz zaprezentować swoje logo, hasło reklamowe oraz najważniejsze informacje o usłudze lub produkcie;
 • możliwość dotarcia z przekazem reklamowym do wyselekcjonowanej grupy odbiorców;
 • możliwość skierowania użytkowników bezpośrednio na własną stroną internetową, profil społecznościowy czy sklep z produktami;

Reklamy wyświetlane są w rotacji (maksymalnie 3 reklamy w pętli).

NOWOŚĆ! Artykuł sponsorowany + post na Facebooku

Artykuł sponsorowany to doskonała okazja do tego, żeby wykazać się wiedzą i zachęcić klientów do skorzystania z Twoich usług. To także możliwość przedstawienia ciekawych treści, zaprezentowania się jako ekspert w danej dziedzinie, z opcją wplecenia reklamy usług i produktów własnych. Subtelnie wplecione treści marketingowe w wysokiej jakości materiał edukacyjny są znacznie lepiej odbierane przez czytelnika aniżeli zwykła reklama tekstowa.

Co zyskujesz?

 • Gwarantowaną publikację artykułu na blogu przez 12 miesięcy.
 • Możliwość umieszczenia 2 linków kierujących do swojej oferty.
 • Zbudowanie pozytywnego wizerunku Twojego i Twojej firmy.
 • Post na Facebooku kierujący do wpisu (ponad 4180 osób obserwujących) – możliwa jest dodatkowa płatna promocja posta (cena i warunki ustalane są indywidualnie)
 • Wiarygodność reklamową – odpowiednio wpleciona reklama usługi czy produktu w treści wysokiej jakości, które niosą dodatkową wartość dla czytelnika, ma większą skuteczność niż proste hasła reklamowe.
 • Zasięg treści – dobrze dobrana treść artykułu jest w naturalny sposób dystrybuowana między czytelnikami. Dodatkowe wsparcie stanowi dodanie postu na fanpage’u serwisu.
 • Idealną grupę odbiorców – treści na blogu to gwarancja dla reklamodawcy bezpośredniego dotarcia do osób, które są zainteresowane zleceniem tłumaczenia lub wykonują zawód tłumacza.
 • Możliwość promocji w comiesięcznym newsletterze (opcja dodatkowo płatna) skierowanym do bazy 1320 użytkowników, wśród których znajdziemy zawodowych tłumaczy i osoby, które chcą dopiero zacząć pracę w tym zawodzie.

Wymagania techniczne:

 • Treść całego artykułu nie powinna być krótsza niż 3000 zzs.
 • Maksymalnie 2 linki nofollow (zgodnie z wytycznymi Google co do reklamy płatnej). Możesz zamieścić linki zawierające dokładną nazwę Twojej firmy lub adres strony internetowej, rozszerzone o frazę kluczową (np. kurs angielskiego od ABC sp. z.o.o) lub linki aktywne po kliknięciu w obrazek.
 • Zdjęcie główne do artykułu – wyświetlane na stronie głównej serwisu, podstronie z artykułami, w samym artykule w rozmiarze 640x420 px. Konieczne jest dołączenie oświadczenia o posiadaniu praw do publikacji grafiki.
 • Opis autora (bio) – maksymalnie 400 zzs wraz z dodaniem zdjęcia, logo firmy lub z linkiem.
 • Wymagamy, aby przesłany tekst był unikalny i nie był wcześniej publikowany na innych stronach internetowych.
 • Artykuły powinny być poprawne stylistycznie i gramatycznie, mieć wartość merytoryczną.
 • Artykuł musi być obiektywny, ale może wskazywać na reklamodawcę. Treść o charakterze promocyjnym może zajmować maksymalnie 600 zzs.
 • Artykuł w treści nie musi, ale może mieć zdjęcia (od 1 do 3). W przypadku umieszczenia zdjęć należy przesłać oświadczenie o posiadaniu praw do ich publikacji.

Koszt: 200 zł netto

Newsletter

Ta forma promocji oferowana jedynie przy zakupie reklamy w postaci artykułu sponsorowanego. To możliwość wysłania wiadomości mailowej do bazy 1320 użytkowników, wśród których znajdziemy zawodowych tłumaczy i osoby, które chcą dopiero zacząć pracę w tym zawodzie.

Co zyskujesz?

 • Zwiększenie zasięgów dystrybuowanej treści.
 • Link do swojego artykułu w mailingu z ciekawymi materiałami.
 • Bezpośrednie dotarcie do kilku tysięcy osób z branży tłumaczeniowej.

Koszt: 120 zł netto

Wyróżnienie ogłoszenia

Płatne wyróżnienie oferty daje Ci możliwość uzyskania wyższej pozycji na liście wizytówek tłumaczy. Co za tym idzie, przynosi to liczne korzyści, które pomogą Ci zwiększyć widoczność Twojej oferty oraz pozyskać więcej zapytań od potencjalnych klientów.

Co zyskasz wyróżniając się?

Podniesienie pozycji na liście ofert
Dzięki wyróżnieniu oferty masz szansę znaleźć się na czołowej pozycji wśród ogłoszeń w danej parze językowej. To oznacza, że będzie ono lepiej widoczne dla osób przeglądających ogłoszenia tłumaczy, co zwiększa szansę na pozyskanie nowych klientów.

Specjalne wyróżnienie wizytówki
Wyróżnione ogłoszenie przyciąga uwagę potencjalnych klientów. Twoja oferta będzie bardziej widoczna i atrakcyjna dzięki specjalnemu wyróżnieniu wizytówki, co może skutkować większą liczbą zainteresowanych klientów.

Wyróżnienie ogłoszenia e-tlumacze.net

Wyeksponowanie danych profilowych
Wyróżnienie oferty pozwala także na lepsze wyeksponowanie Twoich danych profilowych. Potencjalni klienci będą mieli łatwiejszy dostęp do informacji o Tobie jako tłumaczu, co może wpłynąć na podjęcie decyzji o skorzystaniu z Twoich usług.

Aby skorzystać z opcji wyróżnienia oferty, zaloguj się na swoje konto tłumacza i przejdź do zakładki "Usługi dodatkowe".

W poniższym filmiku instruktażowym pokazujemy, jak szybko dodać kilka pakietów wyróżnień i opłacić je za pomocą jednego przelewu. Dzięki temu możesz jeszcze skuteczniej wypromować swoją ofertę i przyciągnąć nowych klientów.

Nie przegap tej szansy na zwiększenie widoczności swojej oferty!

Pełna oferta reklamowa dostępna jest tutajMasz pytania dotyczące kampanii reklamowych? Zadzwoń: 513 640 633 lub napisz wiadomość.