Zaloguj się Załóż konto

Reklama w serwisie e-tlumacze.net

Ze względu na grupy docelowe, do której kierowany jest serwis - tłumacze, biura tłumaczeń i ich klienci - serwis e-tlumacze.net to doskonałe miejsce na skuteczną reklamę, która jest szansą na pozyskanie nowych zleceniodawców na terenie całego kraju. W związku z tym przygotowaliśmy dla Państwa ofertę reklamową przedstawioną poniżej.

W 2018 r. serwis notował średnio 100 000 odsłon miesięcznie, a pełne statystyki roczne znajdują się poniżej.

Statystyki odsłon serwisu e-tlumacze.net w 2018 r.

Billboard w górnej sekcji strony

  • cena: 500 zł netto/miesiąc (615,00 zł z VAT)
  • max rozmiar: 700 x 100 px
  • format: .swf, .jpg, .gif, .png

W tym samym czasie może być emitowanych 5 reklam w rotacji.

Osoby zainteresowane reklamą prosimy o kontakt za pomocą formularza kontaktowego

Kliknij i zamów reklamę

Wyróżnienie oferty

Dodatkową możliwością zareklamowania się jest wyróżnienie oferty na listach ofert, wynikach wyszukiwania oraz w ofertach do zleceń. Oferty wyróżnione wyświetlają się zawsze jako pierwsze, a ich kolejność jest zależna od pozostałego okresu wyróżnienia (dane ogłoszeń konkurencyjnych są dostępne po zalogowaniu). Szczegóły na ten temat znajdują się w zakładce "dodatkowe usługi".

Reklama w innych serwisach

Dla klientów zainteresowanych reklamą usług wśród uczniów języka angielskiego dysponujemy dodatkowym miejscem reklamowym w serwisie, który w pierwszym półroczu 2018 r. notował ponad 900 000 odsłon miesięcznie. Osoby zainteresowane reklamą prosimy o kontakt za pomocą formularza kontaktowego.

Za wszystkie usługi wystawiamy faktury VAT