Serwis e-tlumacze.net

  • Blog
  • Artykuły
  • "Wzory umów i pism z CD Wydanie polsko - rosyjskie." Aleksander Skoblenko

"Wzory umów i pism z CD Wydanie polsko - rosyjskie." Aleksander Skoblenko

Autor: Administrator

"Wzory umów i pism z CD Wydanie polsko - rosyjskie." to pozycja zawierająca zbiór dokumentów, umów, pism dotyczących prowadzonej za wschodnią granicą Polski działalności gospodarczej.

Jest to druga pozycja z listy książek polecanych tłumaczom przez tłumaczy. Pierwszą recenzję możecie przyczytać tutaj. Jak zawsze prezentujemy książki stricte związane z zawodem tłumacza, które pomagają w samodoskonaleniu się, rozwoju językowym oraz zarządzaniu czasem pracy.

Tytuł: "Wzory umów i pism z CD Wydanie polsko - rosyjskie." 

Autor: Aleksander Skoblenko

Wydawnictwo: C.H. Beck

Rok wydania: 2012

Język: polski i rosyjski

Liczba stron: 701

 

Pozycja została przygotowana zarówno w języku polskim, jak i rosyjskim. Dwujęzyczne przygotowanie treści daje możliwość tłumaczowi bieżącego porównania i skonfrontowania tłumaczenia słów, zwrotów w obu językach. Książka zawiera wzory umów, pism i innych dokumentów, które są wykorzystywane w prowadzeniu biznesów z firmami zlokalizowanymi za wschodnią granicą Polski. Dzięki dodaniu licznych komenatrzy i wyjaśnień, odniesień do realnych przykładów z prowadzonych praktyk biznesowych, czytelnik może zrozumieć specyfikę funkcjonowania biznesu zza wschodniej granicy. Realne i szczegółowe wzory pism, sporządzone w dwóch językach, umożliwiają samodzielne prowadzenie korespondencji biznesowych, przygotowanie umów i dokumentów handlowych. Wysoka jakość merytoryczna sprawia, że jest to doskonała pozycja dla prawników, przedsiębiorców oraz tłumaczy. 

Recenzje tłumaczy

"Opasły tom (701 stron), nietani, ale wart swej ceny ze względu na bardzo bogatą zawartość zróżnicowanych umów, korespondencji handlowej i innych dokumentów. Dwujęzyczne wydanie pozwala na doskonalenie warsztatu tłumacza (świetna pomoc naukowa przy ćwiczeniach tłumaczeń a vista) oraz pogłębienie wiedzy na temat specyfiki funkcjonowania biznesu w warunkach polskich i rosyjskich."

autor recenzji: Anna Kadykało

Pamiętajcie, że wciąż możecie przesłać do nas swoje recenzje i tym samym zawalczyć o cenne nagrody. Więcej szczegółów znajdziecie w naszym artykule Biblioteczka tłumacza 

źródło grafiki: https://www.ksiegarnia.beck.pl/

***
Nie masz jeszcze konta w naszym serwisie?
Załóż je za darmo i dodaj swoją ofertę tłumaczeń.