Zaloguj się Załóż konto

Biblioteczka tłumacza!

Aktualność

Przyszedł grudzień, a wraz z nim długie zimowe wieczory z książką w ręku. Jedni zanurzą się w fantastyce, drudzy w gotowaniu, a jeszcze inni w pogłębianiu wiedzy, rzecz jasna.

Wiemy, ze zawód tłumacza wymaga ciągłego doskonalenia warsztatu, dlatego z chęcią przyjrzymy się Waszym obowiązkowym pozycjom na liście.

Otwieramy cykl wpisów poświęcony najpopularniejszym, Waszym zdaniem, książkom branżowym dla tłumaczy wraz z ich krótkimi recenzjami. Chcemy abyście byli częścią naszego społeczeństwa, dlatego gorąco zachęcamy Was do aktywności i wyrażenia swojej opinii.

Jak to zrobić?

Wystarczy wypełnić prostą ankietę, w której w kilku zdaniach możesz wyrazić swoją opinię na temat najlepszych książek branżowych. Recenzje, które uznamy za najciekawsze opublikujemy na naszym blogu wraz z podpisem autora i nagrodzimy rocznymi wyróżnieniami na liście tłumaczy. Takie wyróżnienie sprawi, że Twoja oferta będzie wyświetlała się wyżej na listach tłumaczy oraz w ofertach do zleceń. Każdą z recenzji podpiszemy i odeślemy do profilu autora w naszym serwisie, co będzie dla Ciebie dodatkową promocją.

A dla 4 osób, które prześlą naszym zdaniem najlepsze recenzje, mamy bonus w postaci tygodniowej emisji banneru reklamowego. Nie musisz martwić się o kwestie graficzne - zrobimy to za Ciebie! Banner będzie kierował do Twojej oferty - co zwiększy szanse na dotarcie do większej grupy odbiorców. Zatem nie zwlekaj i zacznij promocję swojego profilu już dziś.

Daj się poznać i stwórz z nami wirtualną przestrzeń tłumacza!
Wystarczą 2-3 zdania, by zaistnieć na naszych łamach i zdobyć nagrodę.

To co, zaczynamy?

 

***
Nie masz jeszcze konta w naszym serwisie?
Załóż je za darmo i dodaj swoją ofertę tłumaczeń.

Administrator
Autor:
Dodaj swój komentarz