Serwis e-tlumacze.net

  • Blog
  • Artykuły
  • "Become a Full Time Freelance Translator" Caroline Dennis

Ostatnie wpisy

"Become a Full Time Freelance Translator" Caroline Dennis

Autor: Administrator

"Become a Full Time Freelance Translator: A Practical Introduction to the World of Freelance Translation" - to pozycja szczególnie polecana dla osób, które zaczynają swoją przygodę z zawodem tłumacza. Zawiera wiele przydatnych rad i wskazówek.

Kolejna propozycja z naszej serii dla tłumaczy, którzy ze względu na wykonywany zawód nieustannie się kształcą. 

Tytuł: "Become a Full Time Freelance Translator: A Practical Introduction to

the World of Freelance Translation" 

Autor: Caroline Dennis

Rok wydania: 2019

Język: angielski

Liczba stron: 91

 

To pozycja, która otwiera drzwi do zawodu tłumacza. Pokazuje, w jaki sposób najlepiej zacząć swoją przygodę z zawodem i na co zwrócić szczególną uwagę bez względu na kwalifikacje. Ważne, aby władać więcej niż jednym językiem, posiadać predyspozycje językowe i nastawić się na ciężką pracę, by móc zacząć poważnie myśleć o pracy tłumacza. Dodatkowo pokazuje wiele przydatnych narzędzi i wskazówek do wykorzystania. 

Recenzje tłumaczy

"Przydatna pozycja dla tłumaczy, którzy dopiero zaczynają zdobywać doświadczenie i osób świeżo po studiach, które zastanawiają się, jakie kroki podjąć, aby zaistnieć w branży i mieć ręce pełne roboty. Praktyczne wskazówki na 90 stronach, które mogą odmienić Twoje życie zawodowe i oszczędzić Twój czas."

Autor recenzji: Katarzyna Pietrzyk

Pamiętajcie, że nadal możecie przesłać do nas swoje recenzje i tym samym zawalczyć o cenne nagrody. Więcej szczegółów znajdziecie w naszym artykule Biblioteczka tłumacza 

 

źródło grafiki: www.amazon.com

 

***
Nie masz jeszcze konta w naszym serwisie?
Załóż je za darmo i dodaj swoją ofertę tłumaczeń.