Serwis e-tlumacze.net

  • Blog
  • Artykuły
  • Zawód: Tłumacz - nowa książka dla tłumaczy! Pobierz darmowego e-booka

Ostatnie wpisy

Reklama

Zawód tłumacz

Zawód: Tłumacz - nowa książka dla tłumaczy! Pobierz darmowego e-booka

Już jest! Nowa książka dla tłumaczy. Dwanaście rozdziałów potężnej dawki wiedzy, podanej w przystępny sposób przez tłumaczkę oraz lektorkę języka japońskiego, wietnamskiego i tajskiego oraz zespół specjalistów od marketingu  z serwisu e-tlumacze.net.

Tytuł: "Zawód: Tłumacz" Praca tłumacza od podstaw

Autorzy: Barbara Szacoń-Wójcik, Magdalena Procyszyn-Florczyk, Marcin Wójcik

Wydawnictwo: Ridero

Format: wersja drukowana i elektroniczna oraz audiobook 

Audiobook dostępny również na stronie audioteki

PDF do pobrania za darmo po zapisie do naszego newslettera.

ISBN: 978-83-8273-288-7

Rok wydania: 2021

Język: polski

Liczba stron: 97

 

 

 

E-book "Zawód: Tłumacz" to skondensowana dawka wiedzy poparta długoletnim doświadczeniem, na którym warto jest bazować. Chcesz uczyć się od najlepszych? Pobierz darmowego e-booka!

e-book

Jesteś na początku swojej zawodowej kariery? Skończyłeś studia i zastanawiasz się czy praca tłumacza na pewno jest dla Ciebie? A może już dawno działasz w branży tłumaczeniowej, ale masz pytania, które Cię nurtują? Wspaniale, jesteśmy tu po to, żeby Ci pomóc. Usiądź, rozgość się. Mamy nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej. 

Co znajdziesz w naszym e-booku?

  • wskazówki i porady od specjalistów w swojej dziedzinie 
  • najważniejsze informacje w jednym miejscu
  • wiedzę popartą długoletnim doświadczeniem
  • klucz do sukcesu

oraz... bonus dla naszych czytelników. A wszystko to zupełnie za darmo! 

Jeśli nie wiesz jak podejść do kwestii rozliczeń, gdzie szukać zleceń, czy jak dbać o marketing w sieci - przeczytaj naszego e-booka i... śpij spokojnie. 

Nie wiesz jak wycenić swoją pracę? Pomożemy
Nie wiesz czy z tłumaczeń można się utrzymać? Wyjaśnimy 
Nie wiesz jak rozmawiać z trudnymi klientami? Podpowiemy
Nie wiesz jak zadbać o marketing w sieci? Pokażemy Ci 

Chcieliśmy stworzyć poradnik, po którego lekturze będziesz mógł śmiało zdobywać świat. I tego Ci właśnie życzymy! Teraz nie pozostaje już nic innego jak zapisać się na nasz newsletter, aby odebrać darmowego e-booka! 

Co zyskujesz? 

Darmową dawkę wiedzy oraz dostęp do najświeższych informacji i wydarzeń. Wypełniając formularz będziesz miał dostęp do damorwego PDFa. Już wkrótce dostępna będzie zarówno książka drukowana, jak i inne formaty na czytniki e-booków.

Opinie o książce "Zawód: Tłumacz"

"Z punktu widzenia osoby pracującej z żywym językiem i posiadającej wieloletnie doświadczenie w tłumaczeniach, niniejsza książka posiada ogromny potencjał. Autorzy stworzyli bowiem doskonałą pozycję dla pasjonatów języka obcego, których cechuje nie tylko zamiłowanie do języka, ale także chęć rozwoju w jakże barwnym i nie tak oczywistym świecie tłumaczeń".

Czytaj całość >>

Autor recenzji: Właścicielka "DARINA" CENTRUM JĘZYKÓW OBCYCH & BIURO TŁUMACZEŃ DARINA RZĘPAŁA-SZEWERDA

"Znajdują się tu właściwie odpowiedzi na wszystkie pytania, które mogą pojawić się w głowie potencjalnego tłumacza. Są to rady poparte doświadczeniem zawodowym, pochodzące z pewnego źródła. Książka przyda się zarówno osobom, które dopiero stoją przed wyborem kierunku studiów czy specjalizacji, jak i tym, które chcą się przekwalifikować. Poda pomocną dłoń i da solidne podstawy, a tym samym ułatwi start. Taki przewodnik powinien powstać do każdego zawodu!".

Czytaj całość >>

Autor recenzji: Monika Matura

"Zawód: Tłumacz. Praca tłumacza od podstaw" to jedyna taka pozycja na naszym rynku, która łączy w sobie wiedzę teoretyczną i praktyczną na temat pracy tłumacza. Publikacja ta będąca przystępnym kompendium wiedzy z tego zakresu, pomaga wyjaśnić pewne pojęcia, podpowiada właściwą drogę rozwoju oraz pokazuje, czym tak naprawdę jest ta profesja. Całość urozmaicają zamieszczone na początku każdego z rozdziałów mądre cytaty, ilustrujące treść konkretnego bloku przekazywanej wiedzy. Z tą publikacją rozpoczęcie swojej drogi w zawodzie tłumacza z pewnością okaże się dużo łatwiejsze".

Czytaj całość >>

Autor recenzji: Wioleta Sadowska

 

Patronem wydania jest wirtualnywydawca.pl

***
Nie masz jeszcze konta w naszym serwisie?
Załóż je za darmo i dodaj swoją ofertę tłumaczeń.