Zaloguj się Załóż konto

[e-book] Marketing internetowy w edukacji - odbierz zniżkę

Artykuł

Rynek usług, czy to tłumaczeń, czy edukacyjny, zmienia się dość dynamicznie. Każdy przedsiębiorca, niezależnie od tego, czy działa już jakiś czas na rynku, czy dopiero na niego wchodzi, musi się nauczyć sprawnie reagować na takie perturbacje. Podjęcie odpowiednich kroków możliwe jest jednak, gdy posiada się wystarczającą wiedzą dotyczącą mechanizmów działania reklamy, promocji i kreaowania wizerunku w sieci.

„Zaprzestać reklamy by oszczędzić pieniądze to jak zepsuć zegar by zatrzymać czas”

Thomas Jefferson

"Marketing internetowy w branży edukacyjnej. Jak zarabiać więcej na korepetycjach" to e-book o szeroko pojętym marketingu w sieci. Chociaż sam tytuł może sugerować, że jest on skierowany wyłącznie do korepetytorów i nauczycieli, nic bardziej mylnego. Autorami książki jest zespół specjalistów ds. marketingu, analityki, optymalizacji i pozycjonowania stron serwisu e-korepetycje.net.

Na ponad 230 stronach znajdziesz uniwersalne wskazówki i praktyczne porady na temat:

  • prowadzenia firmowego profilu w social mediach,
  • przygotowania profesjonalnych grafik, które przyciągną uwagę klienta,
  • projektowania, optymalizacji i pozycjonowania własnej strony internetowej,
  • tworzenia treści, które będą sprzedawać,
  • wykorzystania prostych narzędzi do analityki, aby z łatwością śledzić efekty prowadzonych działań marketingowych,

Do 31 lipca 2022 ​otrzymasz od nas 20% zniżki na zakup książki. Wpisz prem20 w specjalne pole w koszyku podczas składania zamówienia.

kup e-book

Przekonaj się jak działać skutecznie, aby pozyskiwać nowych klientów. Uchroń siebie i firmę przed najczęściej popełnianymi błędami w świecie reklamy internetowej, które mogą zaszkodzić Twojemu wizerunkowi firmy. Sprawdź, co możesz zrobić, aby budować zaufanie marki i zdobywać nowych klientów. Zobacz, że i Ty możesz prowadzić profesjonalne kampanie reklamowe, z wykorzystaniem bezpłatnych narzędzi i bez ponoszenia kosztów. 

Nie siedź z założonymi rękoma i zacznij działać! 

***
Nie masz jeszcze konta w naszym serwisie?
Załóż je za darmo i dodaj swoją ofertę tłumaczeń.

Magdalena Florczyk (Redakcja serwisu)
Autor:

Zawodowo starszy specjalista od Social Media i marketingu w firmie Infeo. Z wykształcenia ekonomista. Prywatnie, mama 15-latka, zafascynowana psychologią marketingu oraz zgłębiająca techniki efektywnego uczenia się. Fanka nordic walking ;)

Dodaj swój komentarz