Zaloguj się Załóż konto

Jak szukać tłumaczy do pracy?

Aktualność

Serwis E-Korepetycje.net uruchomił Panel HR, który jest intuicyjnym rozwiązaniem do zarządzania rekrutacją. Panel może być doskonałym narzędziem dla biur tłumaczeń do poszukiwania pracowników ze znajomością języków. Możliwość dokładnego sprecyzowania wymagań wobec kandydata sprawia, że informacja o ofercie pracy trafia tylko do tych osób, które spełniają warunki oferty.

Znalezienie pracownika, który będzie spełniał określone kryteria - np. znajomość konkretnego języka, to nie jest prosta sprawa. Oczywiście, można opublikować ofertę w wielu serwisach powiązanych z lokalizacją. Wiąże się to jednak z tym, że taką ofertę mogą zobaczyć osoby nie spełniające podstawowych wymagań. A co, gdyby była możliwość lepszego dotarcia do kandydatów? To właśnie proponuje serwis E-Korepetycje.net.

Panel HR - co w nim znajdziesz?

  • Dokładne dopasowanie - rekrutacja z uwzględnieniem lokalizacji kandydatów oraz przedmiotu, z którym są związani. Możesz wybrać wprost, że interesują Cię jedynie osoby z Warszawy, które znają niemiecki. Dzięki temu masz pewność, że oferta trafi do takich osób, a nie np. osób ze znajomością francuskiego.

  • Błyskawiczne powiadomienia o nowych ofertach - informacja o pojawieniu się nowej oferty pracy automatycznie trafi na skrzynki kandydatów, którzy spełniają jej kryteria. Dodatkowo zostanie wyświetlona na liście ofert pracy w panelach użytkowników.

  • Statystyka prowadzonej rekrutacji - serwis dostarcza statystyki odsłon, dane dotyczące skuteczności mailingów oraz pozostałych usług dodatkowych.

Jak dodać ofertę do Panelu HR?

Jeśli chcesz skorzystać z Panelu HR wystarczy, że zarejestrujesz się na stronie https://rekrutacja.e-korepetycje.net/. Możesz wybrać publikację pojedynczej oferty lub, jeśli planujesz większą rekrutację, zakupić pakiety ofert pracy (3, 5 i 10 ofert w pakiecie). 

Instrukcja dodawania oferty w Panelu HR

Następnie wystarczy przejść do formularza dodawania oferty. Po jego wypełnieniu można opublikować ofertę i czekać na spływające podania o pracę. 

 

Jeśli chcesz dodać ofertę pracy - zarejestruj się w Panelu HR.

 

***
Nie masz jeszcze konta w naszym serwisie?
Załóż je za darmo i dodaj swoją ofertę tłumaczeń.

Administrator
Autor:
Dodaj swój komentarz