Zaloguj się Załóż konto

Audiobook - Słownik pojęć SEO (angielsko-polski i polsko-angielski)

Aktualność

Słownik pojęć SEO angielsko-polski i polsko-angielski to publikacja, która pojawiła się na rynku wydawniczym w 2018 roku. W międzyczasie słownik był kilkukrotnie aktualizowany i rozszerzany o nowe hasła i komentarze. Pozycja niezwykle przydatna przy wykonywaniu tłumaczeń z branży IT czy SEO.

Po trzech latach od wydania papierowej wersji słownika, został wydany audiobook "Słownik pojęć SEO (angielsko-polski, polsko-angielski)". Nagranie audiobooka trwa 1 godz. 39 min

Słownik aktualnie zawiera 539 haseł branżowych i stanowi doskonałe wsparcie dla osób zajmujących się przekładem bądź tworzeniem angielskojęzycznych tekstów dotyczących pozycjonowania lub tworzenia stron internetowych.

Audiobook zawierający poprawną wymowę haseł, jak i wersja papierowa, będą przydatne zarówo podczas czytania angielskojęzycznych blogów czy stron poświęconych powyższej tematyce, jak i słuchania podcastów lub webinarów. Zawarte w słowniku hasła wraz z komentarzami stanowią doskonałe źródło wiedzy dla specjalistów SEO, ale i osób, które dopiero rozpoczynają przygodę z tą tematyką, np. w celu wykonania tłumaczenia. Z pewnością ułatwi zrozumienie specjalistycznych treści.

Aktualnie audiobook i wersję elektroniczną można zamówić na tej stronie. To obowiązkowa pozycja dla osób, które chciałyby poszerzyć zakres słownictwa specjalistycznego.

 

***
Nie masz jeszcze konta w naszym serwisie?
Załóż je za darmo i dodaj swoją ofertę tłumaczeń.

Administrator
Autor:
Dodaj swój komentarz