Serwis e-tlumacze.net

  • Blog
  • Aktualności
  • Audiobook - Słownik pojęć SEO (angielsko-polski i polsko-angielski)

Ostatnie wpisy

Audiobook - Słownik pojęć SEO (angielsko-polski i polsko-angielski)

Autor: Administrator

Słownik pojęć SEO angielsko-polski i polsko-angielski to publikacja, która pojawiła się na rynku wydawniczym w 2018 roku. W międzyczasie słownik był kilkukrotnie aktualizowany i rozszerzany o nowe hasła i komentarze. Pozycja niezwykle przydatna przy wykonywaniu tłumaczeń z branży IT czy SEO.

Po trzech latach od wydania papierowej wersji słownika, został wydany audiobook "Słownik pojęć SEO (angielsko-polski, polsko-angielski)". Nagranie audiobooka trwa 1 godz. 39 min., zrealizowane w całości przez studio nagrań współpracujące z wydawcą Ridero (przeczytaj prezentację i recenzję Ridero). 

Słownik aktualnie zawiera 539 haseł branżowych i stanowi doskonałe wsparcie dla osób zajmujących się przekładem bądź tworzeniem angielskojęzycznych tekstów dotyczących pozycjonowania lub tworzenia stron internetowych.

Audiobook zawierający poprawną wymowę haseł, jak i wersja papierowa, będą przydatne zarówo podczas czytania angielskojęzycznych blogów czy stron poświęconych powyższej tematyce, jak i słuchania podcastów lub webinarów. Zawarte w słowniku hasła wraz z komentarzami stanowią doskonałe źródło wiedzy dla specjalistów SEO, ale i osób, które dopiero rozpoczynają przygodę z tą tematyką, np. w celu wykonania tłumaczenia. Z pewnością ułatwi zrozumienie specjalistycznych treści.

Aktualnie audiobook, wersję papierową i elektroniczną można zamówić na Ridero. To obowiązkowa pozycja dla osób, które chciałyby poszerzyć zakres słownictwa specjalistycznego.

Natomiast wersja elektroniczna słownika jest dostępna m.in. w takich e-księgarniach jak: PWN, Helion, Empik, Legimi, InBook czy ebookpoint. 

***
Nie masz jeszcze konta w naszym serwisie?
Załóż je za darmo i dodaj swoją ofertę tłumaczeń.