Zaloguj się Załóż konto

Zgarnij darmowy egzemplarz książki

Aktualność

Jesteś na początku swojej zawodowej kariery w roli tłumacza? A może masz już doświadczenie, ale szukasz niezbędnych wskazówek? W takim razie rozsiądź się wygodnie, ponieważ mamy dla Ciebie idealną pozycję, która już teraz jest dostępna w naszym nowym sklepie.

Książka “Zawód: Tłumacz” jest kompleksowym opracowaniem najważniejszych aspektów pracy tłumacza. Publikacja koncentruje się na organizacji pracy tłumacza, marketingu usług oraz podejmuje kwestie prawne i te dotyczące działalności gospodarczej.

Gdzie zamówisz książkę?
Zamówienie możesz złożyć na stronie www.zawod-tlumacz.pl. Książka jest dostępna w formie e-booka, audiobooka i papierowej. Pierwsze 5 osób, które zamówi wersję cyfrową otrzyma również darmową wersję drukowaną książki. 
To nie wszystko —  możesz również pobrać nasz najnowszy raport na temat badania popytu na usługi tłumaczy. Raport jest dostępny zupełnie za darmo. Dowiesz się z niego kim są klienci biur tłumaczeń, jaki rodzaj tłumaczeń najczęściej jest poszukiwany oraz czym kieruje się potencjalny klient przy wyborze  danego zleceniobiorcy.

Co zyskasz?
Przede wszystkim — niezbędną wiedzę w zakresie prowadzenia usług w branży tłumaczeniowej. Z publikacji “Zawód: Tłumacz” dowiesz się m.in, jakie umiejętności i cechy należy posiadać, aby rozpocząć pracę w tym zawodzie. Autorzy nie zapomnieli wspomnieć także o organizacji pracy tłumacza, która może wydawać się skomplikowana. Przez to, że tłumacze często pracują zdalnie, a jego godziny pracy są elastyczne, bardzo ważne jest odpowiednie rozplanowanie swojej pracy w ciągu dnia. Nie martw się — również w tym przypadku autorzy przychodzą z pomocą. Nasi specjaliści od marketingu również nie zapomnieli zawrzeć w treści dokładnych wskazówek na promocję swoich usług w sieci oraz zdobywania zleceń. W książce znajdziesz odpowiedzi na mnóstwo pytań, które mogą nurtować potencjalnego tłumacza, m.in.:

  • Jak i kiedy rozpocząć karierę tłumacza?
  • Jak wycenić swoją pracę?
  • Jak prowadzić rozmowy z klientem?
  • Zakładanie działalności czy praca jako freelancer?

Oraz dużo, dużo więcej. Jeżeli nasza pozycja jest dla Ciebie idealna, nie czekaj z zamówieniem do ostatniej chwili. ;) 

***
Nie masz jeszcze konta w naszym serwisie?
Załóż je za darmo i dodaj swoją ofertę tłumaczeń.

Administrator
Autor:
Dodaj swój komentarz