Zaloguj się Załóż konto

Kiedy potrzebny jest tłumacz i gdzie go szukać? - ankieta z nagrodami

Aktualność

Zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym, zdarzają się sytuacje, że potrzebujemy skorzystać z usług tłumacza. Czasem trzeba przełożyć dokumenty, innym razem wspomóc się tłumaczeniem ustnym.

Aktualnie prowadzimy anonimowe badanie ankietowe dotyczące popytu na usługi tłumaczy. Chcemy dowiedzieć się, jak często korzystasz z takich usług, jakiego rodzaju są to dokumenty czy materiały, gdzie szukasz zleceniobiorców i czym kierujesz się przy ich wyborze. Poświęć nam proszę 5 minut i wypełnij poniższą ankietę.

 

Cenimy Twój czas i zaangażowanie. Dlatego na końcu ankiety przygotowany został mini konkurs. Odpowiadając na ostatnie pytanie otwarte masz szansę na zdobycie jednej z trzech nagród – vouchera do sieci Empik o wartości 100 zł (za pierwsze miejsce) lub jednego z dwóch voucherów o wartości 50 zł.

Na wypełnione ankiety czekamy do 8 maja 2022 roku.

Pełny regulamin konkursu znajdziesz tutaj.

Z góry dziękuję Ci za poświęcony nam czas!

***
Nie masz jeszcze konta w naszym serwisie?
Załóż je za darmo i dodaj swoją ofertę tłumaczeń.

Magdalena Florczyk (Redakcja serwisu)
Autor:

Zawodowo starszy specjalista od Social Media i marketingu w firmie Infeo. Z wykształcenia ekonomista. Prywatnie, mama 15-latka, zafascynowana psychologią marketingu oraz zgłębiająca techniki efektywnego uczenia się. Fanka nordic walking ;)

Dodaj swój komentarz