Zaloguj się Załóż konto

Oferta tłumaczenia

Wykonam tłumaczenie z języka polskiego na język hiszpański

Cennik
Tłumaczenia ustne:
ustne konsekutywne
100,00 zł / 1 godz.
Tłumaczenia pisemne:
zwykłe
20,00 zł / 1800 zzs.
specjalistyczne
30,00 zł / 1800 zzs.
korekty
15,00 zł / 1800 zzs.

Witaj.

Rozgość się, nie szukaj dalej. 

Na dobry początek, wylegitymuję się: Paweł, kawaler pracoholik.

Zanim jednak nim zostałem, zdążyłem ukończyć Translatorykę na Uniwersytecie w Grenadzie. Moim językiem wykładowym był oczywiście hiszpański, a angielski głównym – oprócz francuskiego – na który i z którego uczono nas tłumaczyć, zarówno pisemnie jak i ustnie.

Jednak nie od studiów zaczęła się moja przygoda z hiszpańskim, tylko od dwujęzycznego liceum, które ukończyłem z hiszpańską maturą. Wyłącznie do języków miałem taką smykałkę i zapał. Wybór Granady i kierunku studiów był zatem nieunikniony i jak najbardziej trafiony.

Magisterka jako taka pozwoliła mi na doszlifowanie biegłości w żąglowaniu hiszpańskim z innymi językami. Były to jednak nie tyle długie lata wdrażąnia się w hiszpańsko-angielskie tłumaczenia, co hiszpańsko-angielskiego życia. Za zwieńczenie (lecz nie koniec!) nauki mogę uznać zdobycie certyfikatu DELE C2. 

Języki znam więc zarówno od strony akademickiej jak i praktycznej. Łącznie 3 lata spędzone w Hiszpanii, 2 we francuskojęzycznych miastach na wymianach akademickich (francuskim Rouen i kanadyjskim Montrealu) oraz 1 w Nowej Zelandii z pewnością na coś się przydały. Do tego polski, ojczysty i nigdy nie odstawiony na bok, od matury rozszerzonej trzyma się na godnym poziomie. 

Tuż po studiach miałem szczęście znaleźć pracę jako tłumacz konsekutywny dla Can Pack S.A. Nie wahając się długo, założyłem działalność gospodarczą i – no właśnie – działam gospodarczo : )

Pięć lat studiów w połączeniu z trzema w zawodzie dają osiem lat doświadczenia. Jeśli kopniemy tę ósemkę, ukaże się nam znak nieskończoności. I tak też dla mnie wygląda moje życie. Tłumaczyłem od zawsze.

Niższe od przeciętnych stawki oferuję nie z powodu niskiej jakości, tylko przyjemności, jaką czerpię z pracy. A żeby ją zdobyć, trzeba do siebie przekonać.

Jeśli ta oferta brzmi zbyt idealistycznie, lub jeśli wydaje Ci się, że namawiam na siebie zbyt inwazyjnie, nie pozostaje nic innego, jak sprawdzić mnie w akcji : )

Specjalizacje
administracjabankowośćbiznes, handelbudownictwoekonomia, finansefilozofiagastronomiagospodarkainformatyka, ITinneinżynieriaksięgowość, rachunkowośćliteraturamarketingmedycynamotoryzacjaochrona środowiskapodatkipolitykaprawoprzemysłrolnictwo, leśnictwotechniczneturystyka, hotelarstwoubezpieczeniaUnia Europejska
Skontaktuj się z tłumaczem

Aby wysłać wiadomość, zaloguj się na swoje konto.

Opinie

3 ostatnie opinie na temat użytkownika

Marcelina Kania
24 stycznia 2023

Skorzystałam z pomocy Pana Pawła w tłumaczeniu na język hiszpański. Jestem zachwycona ! Ukończone przed czasem - właściwie w jeden wieczór ! Niesamowicie sprawnie i na bardzo wysokim poziomie . Fantastyczny kontakt - bardzo szybkie odpowiedzi na maila - nie wiem jak Pan Paweł to robi , ale jest w tym bardzo dobry i bardzo szybki :) Polecam serdecznie ! Myśle ze jeszcze nie nasze drogi się zbiegną

Jacek
24 stycznia 2023

Zleciliśmy Panu Pawłowi tłumaczenie na język francuski. Tłumaczenie zostało wykonane rzetelnie i terminowo. Polecamy jako biuro Tłumaczeń Pana Pawła jako solidnego partnera w biznesie.

LinguaMania
28 sierpnia 2022

Zdecydowanie polecam korzystać z usług P. Pawła. Bardzo szybka realizacja tłumaczeń, tłumaczenia są dobrej jakości (bez względu na dziedzinę tłumaczenia), stały kontakt z Klientem, dobre ceny na tłumaczenia.