Zaloguj się Załóż konto

Oferta tłumaczenia

Wykonam tłumaczenie z języka polskiego na język francuski

Cennik
Tłumaczenia ustne:
ustne konsekutywne
120,00 zł / 1 godz.
Tłumaczenia pisemne:
zwykłe
20,00 zł / 1800 zzs.
specjalistyczne
30,00 zł / 1800 zzs.
korekty
10,00 zł / 1800 zzs.

Witaj.

Rozgość się, nie szukaj dalej. 

Na dobry początek, wylegitymuję się: Paweł, kawaler pracoholik.

Zanim jednak nim zostałem, zdążyłem ukończyć Translatorykę na Uniwersytecie w Grenadzie. Hiszpański był tam może językiem wykładowym, ale francuski moją główną pasją.

Za dowód niech świadczy fakt, iż udało mi się uciec na dwa lata na wymiany akademickie do francuskojęzycznych miast (francuskiego Rouen i kanadyjskiego Montrealu),

To właśnie te cztery długie semestry wyposażyły mnie w zdolność biegłego operowania francuskim. Nie dość, że byłem studentem translatoryki na francuskojęzycznych uniwersytetach, to poza ich murami praktyka właściwie nigdy się nie kończyła.

Francuskiego używałem naprzemiennie z innymi językami, zarówno pracując w barach, jak i chodząc do nich. Od dawna już nie mogę o nim mówić jak o języku obcym: nauczyłem się go głównie jako samouk-pasjonat i student-obieżyświat, znam zatem jego zakamarki zarówno od strony akademickiej jak i praktycznej.

Studia jako takie pozwoliły mi na doszlifowanie biegłości w żąglowaniu francuskim z innymi językami. Polski oczywiście wrodzony i nigdy nie odstawiony na bok, od matury rozszerzonej trzyma się na godnym poziomie. 

Łącznie trzy lata spędzone w Hiszpanii, dwa we francuskojęzycznych miastach  (francuskim Rouen i kanadyjskim Montrealu) na wymianach akademickich oraz rok w Nowej Zelandii z pewnością na coś się przydały.

Tuż po studiach miałem szczęście znaleźć pracę jako tłumacz konsekutywny dla Can Pack S.A. Nie wahając się długo, założyłem działalność gospodarczą i – no właśnie – działam gospodarczo : )

Pięć lat studiów w połączeniu z trzema w zawodzie dają osiem lat doświadczenia. Jeśli kopniemy tę ósemkę, ukaże się nam znak nieskończoności. I tak też dla mnie wygląda moje życie. Tłumaczyłem od zawsze.

Niższe od przeciętnych stawki oferuję nie z powodu niskiej jakości, tylko przyjemności, jaką czerpię z pracy. A żeby ją zdobyć, trzeba do siebie przekonać.

Jeśli ta oferta brzmi zbyt idealistycznie, lub jeśli wydaje Ci się, że namawiam na siebie zbyt inwazyjnie, nie pozostaje nic innego, jak sprawdzić mnie w akcji : )

Specjalizacje
administracjabankowośćbiznes, handelbudownictwoekonomia, finansefilozofiagastronomiagospodarkainformatyka, ITinneinżynieriaksięgowość, rachunkowośćliteraturamarketingmedycynamotoryzacjaochrona środowiskapodatkipolitykaprawoprzemysłrolnictwo, leśnictwotechniczneturystyka, hotelarstwoubezpieczeniaUnia Europejska
Skontaktuj się z tłumaczem

Aby wysłać wiadomość, zaloguj się na swoje konto.

Opinie

3 ostatnie opinie na temat użytkownika

Marcelina Kania
24 stycznia 2023

Skorzystałam z pomocy Pana Pawła w tłumaczeniu na język hiszpański. Jestem zachwycona ! Ukończone przed czasem - właściwie w jeden wieczór ! Niesamowicie sprawnie i na bardzo wysokim poziomie . Fantastyczny kontakt - bardzo szybkie odpowiedzi na maila - nie wiem jak Pan Paweł to robi , ale jest w tym bardzo dobry i bardzo szybki :) Polecam serdecznie ! Myśle ze jeszcze nie nasze drogi się zbiegną

Jacek
24 stycznia 2023

Zleciliśmy Panu Pawłowi tłumaczenie na język francuski. Tłumaczenie zostało wykonane rzetelnie i terminowo. Polecamy jako biuro Tłumaczeń Pana Pawła jako solidnego partnera w biznesie.

LinguaMania
28 sierpnia 2022

Zdecydowanie polecam korzystać z usług P. Pawła. Bardzo szybka realizacja tłumaczeń, tłumaczenia są dobrej jakości (bez względu na dziedzinę tłumaczenia), stały kontakt z Klientem, dobre ceny na tłumaczenia.