Zaloguj się Załóż konto

Oferta tłumaczenia

Wykonam tłumaczenie z języka angielskiego na język francuski

Cennik
Tłumaczenia ustne:
ustne konsekutywne
120,00 zł / 1 godz.
Tłumaczenia pisemne:
zwykłe
30,00 zł / 1800 zzs.
specjalistyczne
40,00 zł / 1800 zzs.
korekty
20,00 zł / 1800 zzs.

Witaj.

Rozgość się, nie szukaj dalej. 

Na dobry początek, wylegitymuję się: Paweł, kawaler pracoholik.

Zanim jednak nim zostałem, zdążyłem ukończyć Translatorykę na Uniwersytecie w Grenadzie. Hiszpański był tam może językiem wykładowym, ale angielski i francuski to dwa języki na które, z których i pomiędzy którymi uczono mnie przez długie lata tłumaczyć – zarówno pisemnie jak i ustnie.

Jednak nie od studiów zaczęła się moja przygoda z angielskim, którego podstaw nauczyłem się dzięki mamie, anglistce i tłumaczce przysięgłej. Długie lata bycia gorliwym studentem oraz samoukiem doszlifowałem w Nowej Zelandii, gdzie należycie wykorzystałem wizę Working Holiday. Koniec studiów doprawiłem wymianą akademicką w Montrealu, gdzie miałem okazję być na równi ze studentami specjalizacji translatoryki francusko-angielskiej.

Francuski był moją pasją już od lat "nastu". Zacząłem się go uczyć już w liceum dwujęzycznym. Opornie, ale z zapałem opanowałem go do rozpoczęcia studiów, a podczas nich doszlifowałem niemal do perfekcji. Spędziłem rok na Uniwerytecie w normandzkim Rouen a same studia dokończyłem, jak już pisałem wyżej, w Montrealu.

To właśnie ten ostatni rok w Montrealu wyposażył mnie w zdolność manewrowania między angielskim a francuskim. Nie dość, że przez 10 miesięcy byłem studentem translatoryki francusko-angielskiej (i to z niej zdałem końcowe egzaminy), to poza murami uniwersytetu praktyka praktycznie nigdy się nie kończyła. Angielskiego i francuskiego używałem naprzemiennie, zarówno podając w barach, jak i chodząc do nich.

Języki te znam zatem od strony praktycznej oraz akademickiej. Dwa lata spędzone w angielskojęzycznych krajach oraz kolejne dwa we francuskojęzycznych z pewnością na coś się przydały. Certyfikaty, które zdałem ponad cztery lata temu (francuski C1 DALF oraz angielski TOEFL ibt 109) mogą służyć za dowód, ale nie oddadzą w pełni mojej znajomości tych języków

Tuż po studiach miałem szczęście znaleźć pracę jako tłumacz konsekutywny dla Can Pack S.A. Nie wahając się długo, założyłem działalność gospodarczą i – no właśnie – działam gospodarczo : )

Pięć lat studiów w połączeniu z trzema w zawodzie dają osiem lat doświadczenia. Jeśli kopniemy tę ósemkę, ukaże się nam znak nieskończoności. I tak też dla mnie wygląda moje życie. Tłumaczyłem od zawsze.

Niższe od przeciętnych stawki oferuję nie z powodu niskiej jakości, tylko przyjemności, jaką czerpię z pracy. A żeby ją zdobyć, trzeba do siebie przekonać.

Jeśli ta oferta brzmi zbyt idealistycznie, lub jeśli wydaje Ci się, że namawiam na siebie zbyt inwazyjnie, nie pozostaje nic innego, jak sprawdzić mnie w akcji : )

Specjalizacje
administracjabankowośćbiznes, handelbudownictwoekonomia, finansefilozofiagastronomiagospodarkainformatyka, ITinneinżynieriaksięgowość, rachunkowośćliteraturamarketingmedycynamotoryzacjaochrona środowiskapodatkipolitykaprawoprzemysłrolnictwo, leśnictwotechniczneturystyka, hotelarstwoubezpieczeniaUnia Europejska
Skontaktuj się z tłumaczem

Aby wysłać wiadomość, zaloguj się na swoje konto.

Opinie

3 ostatnie opinie na temat użytkownika

Marcos Puentes Salgdo
29 lutego 2024

Muchisimas gracias por el talento,

Krzysztof Piechta
12 lutego 2024

Godna polecenia współpraca. Z całym zespołem, serdecznie polecamy.

Justyna Staniec
5 lutego 2024

Kilka miesięcy temu miałam okazję poprosić Pana Pawła o pomoc z tłumaczeniem materiałów potrzebnych dla mojej córki na studia. Wszysto świetnie, polecam serdecznie: przyjemny kontakt, poświęcenie (co widać po jakości tekstu - sama znam francuski) oraz szybkość i stosunkowo niska cena!