Zaloguj się Załóż konto

Oferta tłumaczenia

Wykonam tłumaczenie z języka angielskiego na język hiszpański

Cennik
Tłumaczenia pisemne:
zwykłe
20,00 zł / 1800 zzs.
specjalistyczne
30,00 zł / 1800 zzs.
korekty
10,00 zł / 1800 zzs.

Witaj.

Rozgość się, nie szukaj dalej. 

Na dobry początek, wylegitymuję się: Paweł, kawaler pracoholik.

Zanim jednak nim zostałem, zdążyłem ukończyć Translatorykę na Uniwersytecie w Grenadzie. Moim językiem wykładowym był oczywiście hiszpański, a angielski głównym – oprócz francuskiego – na który i z którego uczono nas tłumaczyć, zarówno pisemnie jak i ustnie.

Jednak nie od studiów zaczęła się moja przygoda z tymi jęzkami. Podstaw angielskiego nauczyłem się dzięki mamie, tłumaczce przysięgłej. Nie lekcje w szkole, ale długie lata bycia samoukiem doszlifowałem w Nowej Zelandii, gdzie należycie wykorzystałem wizę Working Holiday. Koniec studiów doprawiłem wymianą akademicką w Montrealu, gdzie miałem okazję być na równi ze studentami specjalizacji translatoryki angielskiej.

Hiszpański jest zasługą dwujęzycznego liceum, które ukończyłem z hiszpańską maturą. Wybór Granady i kierunku studiów był jak najbardziej trafiony. Magisterka jako taka pozwoliła mi na doszlifowanie biegłości w żąglowaniu hiszpańskim oraz angielskim. Za zwieńczenie (lecz nie koniec!) nauki mogę uznać zdobycie certyfikatu DELE C2

Były to nie tyle długie lata nauki hiszpańsko-angielskiego tłumaczenia, co hiszpańsko-angielskiego życia. Języki znam zarówno od strony akademickiej jak i  praktycznej. Łącznie trzy lata spędzone w Hiszpanii, dwa we francuskojęzycznych miastach na wymianach akademickich (francuskim Rouen i kanadyjskim Montrealu) oraz rok w Nowej Zelandii z pewnością na coś się przydały.

Tuż po studiach miałem szczęście znaleźć pracę jako tłumacz konsekutywny dla Can Pack S.A. Nie wahając się długo, założyłem działalność gospodarczą i – no właśnie – działam gospodarczo : )

Pięć lat studiów w połączeniu z trzema w zawodzie dają osiem lat (8!) doświadczenia. Jeśli kopniemy tę ósemkę, ukaże się nam znak nieskończoności. I tak też dla mnie wygląda moje życie. Tłumaczyłem od zawsze.

Niższe od przeciętnych stawki oferuję nie z powodu niskiej jakości, tylko przyjemności, jaką czerpię z pracy. A żeby ją zdobyć, trzeba do siebie przekonać.

Jeśli ta oferta brzmi zbyt idealistycznie, lub jeśli wydaje Ci się, że namawiam na siebie zbyt inwazyjnie, nie pozostaje nic innego, jak sprawdzić mnie w akcji : )

Specjalizacje
administracjabankowośćbiznes, handelbudownictwoekonomia, finansefilozofiagastronomiagospodarkainformatyka, ITinneinżynieriaksięgowość, rachunkowośćliteraturamarketingmedycynamotoryzacjaochrona środowiskapodatkipolitykaprawoprzemysłrolnictwo, leśnictwotechniczneturystyka, hotelarstwoubezpieczeniaUnia Europejska
Skontaktuj się z tłumaczem

Aby wysłać wiadomość, zaloguj się na swoje konto.

Opinie

3 ostatnie opinie na temat użytkownika

Marcos Puentes Salgdo
29 lutego 2024

Muchisimas gracias por el talento,

Krzysztof Piechta
12 lutego 2024

Godna polecenia współpraca. Z całym zespołem, serdecznie polecamy.

Justyna Staniec
5 lutego 2024

Kilka miesięcy temu miałam okazję poprosić Pana Pawła o pomoc z tłumaczeniem materiałów potrzebnych dla mojej córki na studia. Wszysto świetnie, polecam serdecznie: przyjemny kontakt, poświęcenie (co widać po jakości tekstu - sama znam francuski) oraz szybkość i stosunkowo niska cena!