Zaloguj się Załóż konto

Oferta tłumaczenia

Wykonam tłumaczenie z języka angielskiego na język polski

Cennik
Tłumaczenia ustne:
ustne konsekutywne
100,00 zł / 1 godz.
Tłumaczenia pisemne:
zwykłe
20,00 zł / 1800 zzs.
specjalistyczne
30,00 zł / 1800 zzs.
korekty
10,00 zł / 1800 zzs.

Witaj.

Rozgość się, nie szukaj dalej. 

Na dobry początek, wylegitymuję się: Paweł, kawaler pracoholik.

Zanim jednak nim zostałem, zdążyłem ukończyć Translatorykę na Uniwersytecie w Grenadzie. Moim językiem wykładowym był oczywiście hiszpański, a angielski głównym – oprócz francuskiego – na który i z którego uczono nas tłumaczyć, zarówno pisemnie jak i ustnie.

Jednak nie od studiów zaczęła się moja przygoda z angielskim. Podstaw  nauczyłem się dzięki mamie, anglistce i tłumaczce przysięgłej. Długie lata bycia gorliwym studentem oraz samoukiem doszlifowałem w Nowej Zelandii, gdzie należycie wykorzystałem wizę Working Holiday.

Polski oczywiście wrodzony i nigdy nie odstawiony na bok, od matury rozszerzonej trzyma się na godnym poziomie. Angielski natomiast nie jest dla mnie językiem obcym: znam go zarówno od strony akademickiej jak i praktycznej.

Studia jako takie – nie tyle długie lata nauki hiszpańsko-angielskiego tłumaczenia, co hiszpańsko-angielskiego życia – nauczyły mnie biegłości w przekładzie pomiędzy językami.

Łącznie trzy lata spędzone w Hiszpanii, dwa we francuskojęzycznych miastach  (francuskim Rouen i kanadyjskim Montrealu) na wymianach akademickich oraz rok w Nowej Zelandii z pewnością na coś się przydały.

Tuż po studiach miałem szczęście znaleźć pracę jako tłumacz konsekutywny dla Can Pack S.A. Nie wahając się długo, założyłem działalność gospodarczą i – no właśnie – działam gospodarczo : )

Pięć lat studiów w połączeniu z trzema w zawodzie dają osiem, (8!) lat doświadczenia. Jeśli kopniemy tę ósemkę, ukaże się nam znak nieskończoności. I tak też dla mnie wygląda moje życie. Tłumaczyłem od zawsze.

Niższe od przeciętnych stawki oferuję nie z powodu niskiej jakości, tylko przyjemności, jaką czerpię z pracy. A żeby ją zdobyć, trzeba do siebie przekonać.

Jeśli ta oferta brzmi zbyt idealistycznie, lub jeśli wydaje Ci się, że namawiam na siebie zbyt inwazyjnie, nie pozostaje nic innego, jak sprawdzić mnie w akcji : )

Specjalizacje
administracjabankowośćbiznes, handelbudownictwoekonomia, finansefilozofiagastronomiagospodarkainformatyka, ITinneinżynieriaksięgowość, rachunkowośćliteraturamarketingmedycynamotoryzacjaochrona środowiskapodatkipolitykaprawoprzemysłrolnictwo, leśnictwotechniczneturystyka, hotelarstwoubezpieczeniaUnia Europejska
Skontaktuj się z tłumaczem

Aby wysłać wiadomość, zaloguj się na swoje konto.

Opinie

3 ostatnie opinie na temat użytkownika

Agnieszka Tokarczyk
21 marca 2024

Szybka realizacja zlecenia, bardzo dobry kontakt, bardzo dobra cena. Polecam!

Robert Pyka
21 marca 2024

Dzień dobry. Jestem niezmiernie zadowolony z pomocy Pana Pawła. Tłumaczenie było gotowe na kolejny dzień i pomogło mojemu ojcu w przedstawieniu jego problemów zdrowotnych w polskiej przychodni. Jestem wdzięczny i uważam wręcz, że p. Paweł się bardzo tanio ceni : )

Marcos Puentes Salgdo
29 lutego 2024

Muchisimas gracias por el talento,