Serwis e-tlumacze.net

 • Zlecenia
 • tłumaczenie bajki na American EN

Pary językowe

Jak to działa?

 1. Dodanie zlecenia i oczekiwanie na jego zatwierdzenie przez serwis.
 2. Wysyłka powiadomień mailowych do tłumaczy ze wskazanej pary językowej.
 3. Oczekiwanie na oferty tłumaczy (od kilku do kilkudziesięciu).
 4. Wybór wykonawcy.

tłumaczenie bajki na American EN

polski - angielski
 •  BEATA
 •  23.10.2021 (8 dni)
 •  12 ofert tłumaczeń
 •  Chcę otrzymywać oferty za całe zlecenie
 •  Tłumaczenia zwykłe
Poszukuję osoby do przetłumaczenia bedtime story z polskiego na amerykański. W opowiastce jest trochę idiomów, które by trzeba sprawnie przetłumaczyć tak, żeby oddać sens treści i żeby dzieci zrozumiały. Proszę o niezgłaszanie się studentów, uczniów IB. Mile widziane osoby dwujęzyczne.

Oferty (12 złożonych ofert)

 • Wyróżnione oferty
 • PPWK ZAHORSKA (264)       Napisz do użytkownikaTermin: 1 dni

  Jako tłumacz z wieloletnim doświadczeniem zapraszam do zapoznania się z opiniami klientów (wystawiam faktury) oraz do przesłania tekstu do niezobowiązującej wyceny na adres e-mailowy podany na stronie https://joannazahorska.e-tlumacze.net/. Podana orientacyjna cena dotyczy 1800 znaków ze spacjami tekstu (zawiera VAT 23%). Jeśli zamówienie dotyczy nagrania audio/video, proszę o przesłanie materiału do wglądu - w przypadku nagrań cena naliczana jest za każdy tzw. rozpoczęty "akt" (10 minut) nagrania.

  widoczne dla zleceniodawcy
 • Pozostałe oferty
 • Lexicana Patrycja Drygas (0)       Napisz do użytkownikaTermin: do ustalenia

  Dzień dobry, jestem profesjonalnym tłumaczem i w swoim portfolio mam kilka publikacji książkowych. Zaproponowana stawka jest tylko poglądowa. Zapraszam do kontaktu na lexicana.angielski@gmail.com i przesłania tekstu (lub jego fragmentu) do wglądu.

  widoczne dla zleceniodawcy
 • Jestem tłumaczem przysięgłym języka angielskiego z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem. Więcej informacji na temat mojego doświadczenia zawodowego, w tym referencje, znajdzie Pan/Pani na mojej stronie www.przekładnia.com.pl. Wskazana kwota jest stawką brutto za stronę o objętości 1800 zzs. Termin realizacji oraz wycenę całości określę po zapoznaniu się z treścią zlecenia. Wystawiam faktury VAT. W razie zainteresowania moją ofertą proszę o kontakt telefoniczny pod numerem 604241308 lub mailowy pod adresem piotrd.op@gmail.com lub piotr.dzieciolowski@przekładnia.com.pl.

  widoczne dla zleceniodawcy
 • Ivan Kinsman (0)       Napisz do użytkownikaTermin: do ustalenia

  Hello, I am an English Native Speaker with an MA degree in Literature and Language, so I am familiar with American idioms etc. Please review my profile, experience etc. here: https://www.proz.com/profile/109277

  widoczne dla zleceniodawcy
 • Exito (0)       Napisz do użytkownikaTermin: do ustalenia

  Dzień dobry, W celu wyceny zlecenia prosimy o przesłanie tekstu na nasz adres mailowy: biuro@exito-group.pl Skupiamy wokół siebie doświadczonych tłumaczy oraz redaktorów, którzy chętnie podzielą się swoją wiedzą, realizując dla Państwa zlecenia. Do każdego zlecenia dobieramy tłumaczy, którzy, oprócz doskonałej znajomości języka obcego są także specjalistami w danej dziedzinie. Wystawiamy faktury. Zapraszamy do współpracy, chętnie przedstawimy szczegółową ofertę. Referencje dostępne są na naszej stronie internetowej. www.exito-group.pl biuro@exito-group.pl 796427021

  widoczne dla zleceniodawcy
 • Agnes Dudek (0)       Napisz do użytkownikaTermin: do ustalenia

  Hello! Professional translator with 10 years of experience. I am a native of American English and fluent in Polish. I work with Poland's largest (also creative) institutions. Feel free to contact me for more detailed information. Have a lovely day!

  widoczne dla zleceniodawcy
 • Hanna (0)       Napisz do użytkownikaTermin: do ustalenia

  Witam. Jestem osobą z obydwoma językami na poziomie native speaker'a, mam duże doświadczenie z amerykańskim angielskim oraz z osobistym pisaniem bajek dla dzieci w obu językach. Zapraszam do kontaktu jeżeli jest Pani zainteresowana współpracą.

  widoczne dla zleceniodawcy
 • Mgr anglistyki UWr specjalizacji tłumaczeniowej może podjąć się tego zadania. Podana kwota jest stawką za standardową stronę przeliczeniową (1800 znaków ze spacjami). W razie zainteresowania proszę przesłać szczegóły oferty na adres kontakt@akademiajezykowa.edu.pl

  widoczne dla zleceniodawcy
 • Kacper Podsiadły (0)       Napisz do użytkownikaTermin: do ustalenia

  Witam. Jestem zainteresowany tłumaczeniem. Zajmujemy się profesjonalnie tłumaczeniem tekstów. Mamy ogromne doświadczenie w tłumaczeniach oraz wykonujemy tłumaczenia szybko i rzetelnie. Stawka wynosi 8zł/1000 znaków. Wystawiamy Faktury VAT. W celu uzgodnienia szczegółów zapraszam na email: tonajlepsze.tlumaczenia@gmail.com Pozdrawiam!

  widoczne dla zleceniodawcy
 • Klaudia Kazek (0)       Napisz do użytkownikaTermin: do ustalenia

  Dzień dobry. Językiem angielskim posługuję się od 3. roku życia, mieszkałam w Stanach Zjednoczonych. Posiadam także doświadczenie w różnego rodzaju tłumaczeniach. Moja standardowa stawka wynosi 30zł za 1800 znaków ze spacjami, jednak jestem otwarta na negocjacje. W celu dalszych ustaleń, proszę podesłać tekst na email klaudia.kazek@gmail.com

  widoczne dla zleceniodawcy
 • Dzień dobry Pani Beato, jestem tłumaczem z 6-letnim doświadczeniem oraz absolwentką filologii angielskiej na UJK. Tłumaczyłam wiersze dla dzieci z i na angielski, a także inne formy literackie wymagające kreatywności językowej. W razie zainteresowania proszę o kontakt: piatkowska.agata1990@gmail.com

  widoczne dla zleceniodawcy
 • Anita (0)       Napisz do użytkownikaTermin: do ustalenia

  Jako tłumacz pracuję dorywczo od 10 lat. Skończyłam studia magisterskie z filologii angielskiej, posiadam uprawnienia do pracy tłumacza. Podana cena to cena orientacyjna za 1800 znaków. Zapraszam do przesłania materiałów w celu wykonania wyceny, oczywiście do niczego nie zobowiązuję.

  widoczne dla zleceniodawcy