Serwis e-tlumacze.net

  • Klaudia Kazek
Klaudia Kazek

Klaudia Kazek

(2 oferty)

Oferty użytkownika

O mnie

Języka angielskiego uczyłam się od 3. roku życia. Jestem stypendystką programu Future Leaders Exchange, dzięki któremu spędziłam rok szkolny w Stanach Zjednoczonych w drugiej klasie liceum (dlatego dobrze znam zarówno język akademicki, jak i współczesny slang). Często przebywam również w Szkocji, więc i brytyjski angielski nie jest mi straszny. W wolnym czasie piszę własną prozę i poezję, wyłącznie w języku angielskim. Pasjonatka wszystkich dziedzin sztuki, aspirująca dziennikarka.

Wykształcenie

W roku szkolnym 2017/2018 uczęszczałam do Brighton High School w Rochester (Nowy Jork). W 2019 roku zdałam maturę z języka angielskiego na poziomie dwujęzycznym (C1), z części ustnej uzyskując wynik 100%, a pisemnej - 95%. Obecnie studiuję dwa kierunki, w tym judaistykę, w ramach której uczę się języków: hebrajskiego i jidysz z użyciem amerykańskim podręczników.

Doświadczenie

Od 2016 roku podejmuję się zleceń od różnych firm (od sieci prywatnej opieki medycznej po firmy sprzedające akcesoria meblowe), dla których m.in. prowadziłam korespondencję mailową z zagranicznymi klientami, tłumaczyłam pisma sądowe czy statystyki w programie Microsoft Excel.

Podczas nauki w Brighton High School byłam członkinią zespołu redakcyjnego miesięcznika Trapezoid; pisałam artykuły i reportaże, przeprowadzałam wywiady z pracownikami szkoły oraz uczniami. W tym samym czasie, moja anglojęzyczna proza i poezja zostały opublikowane na łamach magazynu literackiego, Galaxy Literary & Art Magazine.

Szkolenia, uprawnienia

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

  1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

    Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.Zamknij

Napisz do użytkownika

Aby wysłać wiadomość, zaloguj się na swoje konto.Zamknij