Serwis e-tlumacze.net

 • Biuro Tłumaczeń Piotr Dzięciołowski
Biuro Tłumaczeń Piotr Dzięciołowski

Tłumacz przysięgły języka angielskiego Piotr Dzięciołowski

Piotr Dzięciołowski(1 ofertę)

Oferty użytkownika

O mnie

http://przekładnia.com.pl/
http://dobry-tlumacz.com/

Wykształcenie

Doświadczenie

Szkolenia, uprawnienia

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

 1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Jacek15 stycznia 2015     

  Nasze Biuro korzystało z usług Pana Piotra podczas tłumaczenia konsekutywnego w grudniu 2014 (usługa tłumaczenia podczas uruchomienia nowej linii produkcyjnej). Pan Piotr wykazał się dużą elastycznością, niejednokrotnie pracując w tudnych warunkach na hali produkcyjnej oraz fachowością. Polecamy Pana Piotra jako partnera godnego zaufania oraz dobrego tłumacza.

  Biuro Tłumaczeń ARTIST
  Jacek Ciołkosz
  www.artist.com.pl

  Odpowiedź użytkownika:

  Współpracuję z Biurem Tłumaczeń ARTIST jako podwykonawca świadczący usługi z zakresu tłumaczeń pisemnych i ustnych z języka angielskiego oraz na język angielski. Firma ta jest rzetelnym i wiarygodnym zleceniodawcą dotrzymującym terminów płatności. Szczerze polecam współpracę.

Napisz do użytkownika

Aby wysłać wiadomość, zaloguj się na swoje konto.Zamknij