Serwis e-tlumacze.net

Pary językowe

Jak to działa?

 1. Dodanie zlecenia i oczekiwanie na jego zatwierdzenie przez serwis.
 2. Wysyłka powiadomień mailowych do tłumaczy ze wskazanej pary językowej.
 3. Oczekiwanie na oferty tłumaczy (od kilku do kilkudziesięciu).
 4. Wybór wykonawcy.

Tłumacz z j. francuskiego

francuski - polski
 •  BTD Services
 •  02.10.2020 (6 dni)
 •  6 ofert tłumaczeń
 •  Chcę otrzymywać oferty za całe zlecenie
 •  Tłumaczenia specjalistyczne
Dzień dobry, Szukamy do stałej współpracy tłumacza j. francuskiego (dziedzina medycyna). Prosimy o CV i stawki.

Oferty (6 złożonych ofert)

 • Alex (0)       Napisz do użytkownikaTermin: do ustalenia

  Jestem francuskim native speakerem mówiącym i piszącym perfekcyjnie po polsku. Zajmuję się tłumaczeniami od 10 lat. Współpracuje z Netflixem, ambasadą, konsulatem, różnymi gazetami, firmami tłumaczeniowymi (lingy) i autorami.

  widoczne dla zleceniodawcy
 • Fr-Esp Tłumaczenia (4)       Napisz do użytkownikaTermin: do ustalenia

  Dzień dobry. Zapraszam do kontaktu: marzena-dratwinska@wp.pl oraz na stronę http://fresp.com.pl/ Stawki za tłumaczenia w języku francuskim: 34/37 zł /1800 zzs.

  widoczne dla zleceniodawcy
 • Witam, oferuję usługi native speakera z obywatelstwem francuskim i polskim. Na emeryturze, dyspozycyjny. W razie zainteresowania, proszę o kontakt pod nr 516 957 657.

  widoczne dla zleceniodawcy
 • Szanowni Państwo, Nazywam się Marta Furczyk, jestem właścicielką firmy Frankofil Tłumaczenia i Konsultacje Językowe Marta Furczyk. Jestem zainteresowana nawiązaniem współpracy translatorskiej z Państwa biurem. Mam doświadczenie w tłumaczeniu tekstów z następujących dziedzin: medycyna, literatura, motoryzacja, polityka, ekologia, o tematyce technicznej (m.in. budownictwo (rusztowania modułowe, garaże blaszane, bramy, ogrodzenia panelowe), budowa maszyn (transformatory (specyfikacja techniczna), wciągniki łańcuchowe (instrukcja)). Moje stawki za tłumaczenie jednej strony rozliczeniowej (1800zzs) FR-PL to 30 zł a za PL-FR 35 zł. Tłumaczę również z języka angielskiego na język francuski i język hiszpański. W razie zainteresowania proszę o kontakt na następujący adres e-mail: marthe.grabiec@gmail.com.

  widoczne dla zleceniodawcy
 • Witam serdecznie, Wszystkie nasze tłumaczenia wykonywane są przez NATIVE-speaker'ów docelowego języka, przez co gwarantujemy 100% poprawności tłumaczonego tekstu, na najwyższym poziomie gramatycznym. - faktura VAT, - native speakerzy z ponad 10 - letnim doświadczeniem w tłumaczeniach, - czas wykonania do ustalenia, w trybie ekspresowym nawet do kilku godzin, - stawka od 40 zł / stronę (przy dużych zleceniach możliwość negocjacji). Zapraszamy do kontaktu +48 725 272 300 lub julien.boiseau@gmail.com

  widoczne dla zleceniodawcy
 • Zofia Denkowska (1)       Napisz do użytkownikaTermin: do ustalenia

  Jestem emerytowaną profesor uniwersytetu francuskiego , wcześniej byłam na UJ. Mieszkam przewažnie we Francji, co więcej intensywnie się tam leczę, a ponadto zawsze tłumaczyłam wiele tekstów medycznych, w tym prac naukowych. Tłumaczem jestem od 30 lat (poprzednio tłumaczem przysięgłym, gdy mieszkałam jeszcze w Polsce). Jestem tłumaczem z trzech języków. Zapraszam do kontaktu zofia.denkowska@gmail.com

  widoczne dla zleceniodawcy