Serwis e-tlumacze.net

  • Zofia Denkowska
Zofia Denkowska

Zofia Denkowska

(4 oferty)

O mnie

Byłam przez 30 lat tłumaczem przysięgłym z języków francuskiego, angielskiego i włoskiego przy sądzie wojewódzkim w krakowie W roku 1991 wyjechałam do Francji jako wykładowca uniwersytecki i mieszkam tam w ciagu roku szkolnego.

Nie oferuje najnizszych cen (minimalna cena za standardowa strone to 30 zl), a tym bardziej najkrotszych terminow. Oferuje gwarantowana jakosc tlumaczenia oraz doswiadczenie w tlumaczeniach technicznych i naukowych (z roznych dziedzin np medycyna, matematyka, psychologia itd). Jestem bardzo zainteresowana nietypowymi zleceniami.

Kontakt przez mail zofia.denkowska@gmail.com, skype, whatsapp oraz telefoniczny.

Ponadto udzielam korepetycji oraz tłumaczę osobiście w lipcu i sierpniu w Nowym Sączu Cena lekcji do uzgodnienia

Wykształcenie

Profesor uniwersytetu w Polsce i we Francji. Proficiency in English diploma (Cambridge University). Dyplom uniwersytetu w Perugii Wlochy.

Doświadczenie

Prawie 40 lat doswiadczenia jako tlumacz. Przetlumaczona jedna ksiazka z francuskiego, wlasna ksiazka wydana we Francji, wyd. Hermann. Tlumaczenia piosenek z angielskiego dla wydawnictwa Rock Serwis. Dluga kariera tlumacza przysieglego z 3 jezykow dopoki bylam w Polsce. Bylan czlonkiem zarzadu krakowskiego oddzialu STP. Bardzo liczne tlumaczenia prac naukowych, dowolne kombinacje trzech jezykow: angielski/francuski/wloski i polski. 

Szkolenia, uprawnienia

Proficiency (Cambridge)

Dyplom szkolenia Uniwersytetu w Perugii

Mianowanie profesorskie we Francji (prez. Mitterand) i uzyskane obywatelstwo francuskie (oba wymagaja sprawdzenia znajomosci jezyka)

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

  1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

    Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

  • Przemysław20 kwietnia 2017     

    Profesjonalne tłumaczenie matematyczne. Bardzo dobry kontakt. Serdecznie polecam.

Napisz do użytkownika

Aby wysłać wiadomość, zaloguj się na swoje konto.Zamknij