Serwis e-tlumacze.net

 • Fr-Esp Tłumaczenia
Fr-Esp Tłumaczenia

Fr-Esp Tłumaczenia

Marzena Dratwińska(4 oferty)

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

 1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Jakub3 stycznia 2017     

  Szybkie tłumaczenie na 2 języki w bardzo dobrej cenie :) POLECAM

 • Marcin K.bobibobi17 listopada 2016     

  Pełen profesjonalizm!!! Moje tłumaczenie nie było zbyt długie, ale za to zostało wykonane w ekspresowym tempie - od wyceny do gotowego tłumaczenia nie upłynęło nawet 12h - to o czymś świadczy. Z wielką przyjemnością wystawiam 5 gwiazdek.

 • Agnieszka30 kwietnia 2016     

  Bardzo dobre i profesjonalne tłumaczenie. Z łatwością można ustalić terminy wykonania pracy, których Pani Marzena przestrzega.

 • )(5 maja 2015     

  Pani Marzena podchodzi do swej pracy bardzo profesjonalnie. Stąd moje zadowolenie!
  Polecam innym.

Napisz do użytkownika

Aby wysłać wiadomość, zaloguj się na swoje konto.Zamknij