Serwis e-tlumacze.net

Reklama

Supertlumacz
 • Zlecenia
 • PL-SK Tłumaczenie publikacji pedagogicznych

Pary językowe

Jak to działa?

 1. Dodanie zlecenia i oczekiwanie na jego zatwierdzenie przez serwis.
 2. Wysyłka powiadomień mailowych do tłumaczy ze wskazanej pary językowej.
 3. Oczekiwanie na oferty tłumaczy (od kilku do kilkudziesięciu).
 4. Wybór wykonawcy.

PL-SK Tłumaczenie publikacji pedagogicznych

polski - słowacki
 •  NSGroup
 •  26.12.2018 (11 dni)
 •  8 ofert tłumaczeń
 •  Chcę otrzymywać oferty za całe zlecenie
 •  Tłumaczenia zwykłe
Szanowni Państwo!

Poszukujemy tłumaczy polsko-słowackich do udziału w projekcie tłumaczenia publikacji przeznaczonych dla nauczycieli wychowania przedszkolnego.

Objętość publikacji jest bardzo różna: od kilkudziesięciu do kilkuset stron.

Publikacje poza treściami typowo pedagogicznymi zawierają także wierszyki i piosenki.

Osoby zainteresowane bardzo proszę o kontakt.

W razie pytań służę pomocą.

Z wyrazami szacunku
Małgorzata Ilkiewicz

Przykładowy tekst:
W każdej sytuacji wyjaśniajmy dzieciom, dlaczego coś należy, a czegoś nie należy robić – mówmy, co może czuć ktoś, komu dziecko coś zrobiło zarówno przyjemnego, jak i przykrego, można rozmawiać o tym przy okazji oglądania filmów, opowiadania bajek czy czytania książek. W przedszkolu można rozmawiać z dziećmi o bohaterach opowiadań (...)
--
Kiedy mama na wycieczkę nas zaprasza,
to smakuje wszystkim nawet kasza!
I pijemy chętnie całą szklankę mleka,
bo wesoła przygoda na nas czeka.

Oferty (8 złożonych ofert)

 • Wyróżnione oferty
 • Dawid Leszczak (11)       Napisz do użytkownikaTermin: do ustalenia

  Szanowna Pani, Tłumacz przysięgły języka słowackiego z wieloletnim doświadczeniem (instytucje europejskie, uczelnie państwowe, wydawnictwa, sądy, prokuratury) podejmie się tłumaczenia. Wysoka jakość, rozsądne ceny, szybkie terminy realizacji. Bardzo dobra znajomość terminologii - tłumaczenia książek i prac naukowych. Proszę o kontakt - dawid.leszczak@gmail.com

  widoczne dla zleceniodawcy
 • Dzień dobry, jestem native speakerem języka słowackiego z 7-letnim doświadczeniem w tłumaczeniach. Mam ukończone studia ze specjalizacją pedagogiczną (dyplom do wglądu). Współpracuję głównie z firmami i korporacjami, w tłumaczeniu tekstów podobnego rodzaju mam spore doświadczenie. Wystawiam faktury. Na mojej stronie internetowej www.tlumaczslowacki.eu znajdą Państwo listę moich klientów i referencję. Podana cena to cena brutto za stronę rozliczeniową (1800 zzs.) Cieszę się na współpracę.

  widoczne dla zleceniodawcy
 • Mgr. Ľudovít Dančo (2)       Napisz do użytkownikaTermin: do ustalenia

  Dzień dobry, chętnie się podejmę tłumaczenia w danym zakresie. Oferuję Państwu wysoką jakość tłumaczeń oraz terminowość, na życzenie mogę wykonać darmowe próbne tłumaczenie. Mam spore doświadczenie, uwielbiam tłumaczyć. Jestem NS języka słowackiego. Bardzo proszę o kontakt na adres ludovitdanco76@gmail.com.

  widoczne dla zleceniodawcy
 • Pozostałe oferty
 • Translations Anna Masar (2)       Napisz do użytkownikaTermin: do ustalenia

  Dzień dobry, wykonywaliśmy podobne tłumaczenie z dziedziny nauki o przyrodzie dla pierwszego stopnia szkoły podstawowej. Zapraszam do kontaktu po szczegóły. Zlecenie wykonywałby native.

  widoczne dla zleceniodawcy
 • Aleksandra (0)       Napisz do użytkownikaTermin: do ustalenia

  Dzień dobry, Jestem zainteresowana współpracą. Zapraszam do kontaktu na aleksandra.majak7@gmail.com

  widoczne dla zleceniodawcy
 • Exito (0)       Napisz do użytkownikaTermin: do ustalenia

  Witam, W celu wyceny zlecenia prosimy o przesłanie tekstu na nasz adres mailowy: biuro@exito-group.pl Skupiamy wokół siebie doświadczonych tłumaczy oraz redaktorów, którzy chętnie podzielą się swoją wiedzą, realizując dla Państwa zlecenia. Do każdego zlecenia dobieramy tłumaczy, którzy, oprócz doskonałej znajomości języka obcego są także specjalistami w danej dziedzinie. Wystawiamy faktury. Zapraszamy do współpracy, chętnie przedstawimy szczegółową ofertę. Referencje dostępne są na naszej stronie internetowej. www.exito-group.pl biuro@exito-group.pl 796427021

  widoczne dla zleceniodawcy
 • Witam, zapraszam do skierowania zapytania na adres dok@arigato.pl

  widoczne dla zleceniodawcy
 • Andrea (2)       Napisz do użytkownikaTermin: 1 dni

  Dzień dobry, jestem native speakerem języka słowackiego, posiadającym wykształcenie pedagogiczne (pedagogika specjalna) oraz certyfikat znajomości języka polskiego na poziomie B2. W swojej aktualnej pracy zajmuję się tłumaczeniem tekstów na stronach internetowych, takich jak: regulaminy, opisy produktów, artykuły branżowe, opinie klientów oraz tłumaczeniem wszelkiego rodzaju tekstów związanych z księgowością, pozyskywaniem kontrahentów i innych. Oferuję punktualność, rzetelność i profesionalne tłumaczenia poprawne pod wzglęgem stylistycznym i gramatycznym. Udzielam darmowych konsultacji przed rozpoczęcięm pracy, podczas których, możemy ustalić cenę zleconego tekstu. Oferuję również korekty gotowych tekstów i korepetycje osobiste lub online. Nie wystawiam faktur, ponieważ nie prowadzę działalności gospodarczej. Zapraszam do współpracy.

  widoczne dla zleceniodawcy