Serwis e-tlumacze.net

Reklama

czeski-tlumaczenia
 • Andrea
Andrea

Andrea

(1 oferta)

Oferty użytkownika

O mnie

Dzień dobry,
jestem native speakerem języka słowackiego, posiadającym wykształcenie pedagogiczne oraz certyfikat znajomości języka polskiego na poziomie B2.
W swojej aktualnej pracy zajmuję się przekładami tekstów na stronach internetowych, takich jak: regulaminy, opisy produktów, artykuły branżowe, opinie klientów oraz tłumaczeniem wszelkiego rodzaju tekstów związanych z księgowością, pozyskywaniem kontrahentów i innych.
Oferuję punktualność, rzetelność i profesionalne tłumaczenia poprawne pod wzglęgem stylistycznym i gramatycznym.
Udzielam darmowych konsultacji przed rozpoczęcięm pracy, podczas których, możemy ustalić cenę zleconego tekstu. Oferuję również korekty gotowych tekstów i korepetycje osobiste lub online.
Zapraszam do współpracy.

Wykształcenie

Wystudiowałam pedagogikę specjalną na Słowacji - specjalność: pedagogika osób z niepełnosprawnością intelektualną. Aktualnie studiuję w Polsce ostatni magisterski rocznik, specjalność: Rewalidacja osób z niepełnosprawnością intelektualną.

Doświadczenie

Wykonuję różne tłumaczenia na język słowacki od 4 lat.

Szkolenia, uprawnienia

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

 1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Jakub M.29 czerwca 2019     

  Fachowo i terminowo wykonane tłumaczenie. Dziękujemy i polecamy.

 • Zuzanna Krzywdzińska8 czerwca 2019     

  Bardzo polecam tłumaczkę języka słowackiego panią Andreę, bardzo dobry kontakt mejlowy, szybkie, dokładne tłumaczenie tekstu, wszystko w najlepszym porządku. Zuzanna K.

 • Darina LMarketing Investment Group S.A.5 stycznia 2017     

  Dziękujemy Pani Andreji za szybkie i bardzo dobrej jakości tłumaczenie tekstów z języka polskiego na słowacki. Polecamy.

 • Oleg K.14 listopada 2016     

  Tekst z polskiego na słowacki przetłumaczony szybko i perfekcyjnie. Polecam!

Napisz do użytkownika