Zaloguj się Załóż konto

Oferty użytkownika

Skontaktuj się z tłumaczem

Aby wysłać wiadomość, zaloguj się na swoje konto.

Opinie

Opinie na temat użytkownika

Sylwester Kowalski
3 września 2020

Z Panem Ľudovítem współpracuję od dłuższego czasu i na pewno współpracę będę kontynuował. Tłumaczenia realizowane są zawsze terminowo, profesjonalnie, oraz z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół, co przy większości tłumaczeń jest bardzo istotną sprawą. Gorąco polecam.

Robert Gabrysiak
11 marca 2020

Wzorowa współpraca przy tłumaczeniu charakterystyki produktu medycznego. Zlecenie nie było duże ale zostało zrealizowane w ciągu 12h od nawiązania kontaktu co było kluczowe w tej sytuacji. W niedługim czasie wrócę na pewno z większą ilością materiału.

Odpowiedź użytkownika:

Serdecznie dziękuję za pozytywną opinię, cieszę sie, że mogłem pomóc :-)

Justyna Ząbek
9 stycznia 2020

Pan Ľudovít przetłumaczył dla nas treści stron internetowych, a także instrukcję maszyn do produkcji mebli. Współpracujemy razem od dłuższego czasu i na pewno będziemy kontynuować. Tłumaczenia wykonane przez pana Ľudovíta cechują się najwyższą jakością, klienci są zadowoleni. Zdecydowanie polecamy współpracę z panem Ľudovítem.

Wojciech Wójcik
25 listopada 2019

Bardzo dobry kontakt, szybka wycena, praca wykonana rzetelnie i terminowo. Polecam zarówno do tłumaczeń, korekt oraz do odczytów w studio nagrań. Na pewno skorzystam ponownie.

Agata Turek
2 października 2019

Współpracuję z Panem Ľudovítem od jakiegoś czasu w zakresie korekt językowych. Zawsze przesyła teksty na czas i sumiennie realizuje zlecenia. W razie pytań służy pomocą. Kontakt jest bardzo sprawny, a przy tym przyjacielski. Serdecznie polecam Pana Ľudovíta jako partnera do współpracy.

Zuzanna Koprowska
20 sierpnia 2019

Bardzo szybka odpowiedź na zapytanie, bardzo dobra współpraca i krótki czas tłumaczenia. Polecam! :)

Gregor R.
8 lipca 2019

Szybki i profesjonalny wstępny kontakt. Szybka realizacja.

Aleksandra Łopatkiewicz
7 czerwca 2019

Po pierwsze kontakt mailowy z Panem jest błyskawiczny, bardzo sprawny a do tego niezwykle uprzejmy. Realizację tłumaczenia otrzymałam szybciej niż się z Panem umówiłam. Bardzo polecam.

RADOSŁAW
16 maja 2019

Bardzo dobry kontakt z tłumaczem, polecam.

Michał S
23 kwietnia 2019

Bardzo profesjonalne podejście do zlecenia. Szybka realizacja. Gorąco polecam!

Łukasz Rejman
14 lutego 2019

Z Panem Ludovitem współpracujemy od kilku miesięcy i jesteśmy zadowoleni, polecamy go jako rzetelnego tłumacza, który wykonuje tłumaczenia przed czasem o wysokiej jakości o w dobrej cenie. Dobry wybór z naszej strony, wielkie dziękujemy za dotychczasową współpracę :-)

Piotrek Holski
24 stycznia 2019

Pan Ludovit jest rzetelnym i profesjonalnym tłumaczem. Zleciliśmy Panu techniczne tłumaczenia z zakresu technologii oraz logistiky. Tłumaczenia były zrobione przed czasem, bardzo dobra jakość za najlepszą cenę. Cieszymy się, że znaleźliśmy rzetelnego partnera do współpracy.

Janek Kral
27 stycznia 2018

Reprezentuję firmę z Krakowa. W 2017 roku zleciliśmy Panu Ludovitowi wykonanie tłumaczenia instrukcji obsługi maszyny, grilla, destilatora z języka polskiego na j. słowacki. Tłumaczenie dotarło do nas terminowo, poukładane graficznie oraz poprawne językowo. Planujemy rozpocząć dłuższą współpracę w zakresie tłumaczeń technicznych. POLECAMY

Odpowiedź użytkownika:

Dziękuję bardzo za pozytywny komentarz :)

Jakub Daniel
3 stycznia 2018

Korzystałem już kilkukrotnie z usług tłumaczenia na język Słowacki oraz Czeski, zawsze bardzo terminowo w dobrej cenie. Podejście do klienta również wzorowe. POleca

Odpowiedź użytkownika:

Bardzo dziękuję panu za opinie oraz poświęcony czas, doceniam tego i zapraszam ponownie do współpracy.