Zaloguj się Załóż konto

Oferty użytkownika

O mnie

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą tłumaczeń pisemnych. Nasi tłumacze posiadają niezbędne umiejętności do wykonywania zarówno małych tłumaczeń, jak również dużych projektów przekraczających kilka tysięcy stron. Zajmujemy się tłumaczeniem instrukcji, stron internetowych, artykułów i wielu innych tekstów. Gwarantujemy Ci bardzo atrakcyjne ceny, szczególnie biorąc pod uwagę jakość wykonywanych przez nas tłumaczeń. Nasze usługi są na najwyższym poziomie.

Zapraszamy na naszą stronę:

e-tlumacz.net

W czasach wszechobecnych kryzysów, oraz wszechogarniającego bezrobocia postanowiliśmy wziąć sprawy w swoje ręce :) Jesteśmy grupą młodych i kreatywnych ludzi zajmujących się tłumaczeniami pisemnymi z rożnych języków. Nasza duża wiedza, kreatywność i chęć do pracy w połączeniu z konkurencyjną ceną naszych usług z pewnością będzie gwarantem Twojego zadowolenia. Każdy z naszych tłumaczy jest mistrzem w swoim fachu, jeśli chcesz się o tym przekonać zleć nam tłumaczenie tekstu. Na pewno nie będziesz żałować :)

Nasz serwis świadczy specjalistyczne usługi tłumaczeniowe między innymi z zakresu prawa, bankowości, finansów oraz rachunkowości. Ponadto nasze biuro wykonuje tłumaczenia specjalistyczne naukowe oraz techniczne. Oferowane przez nas usługi są na najwyższym poziomie. Z pewnością spełnimy Twoje wszelkie oczekiwania. Zapraszamy do współpracy.
Skontaktuj się z tłumaczem

Aby wysłać wiadomość, zaloguj się na swoje konto.

Opinie

Opinie na temat użytkownika

Łukasz P.
22 stycznia 2023

Bardzo dobre i szybko wykonane tłumaczenia. Zawsze terminowo. Dziękuję za pomoc.

Marzena Wozniak
8 lipca 2022

Tłumaczenie w parze litewski-angielski wykonane na wysokim poziomie w ekspresowym czasie. Jestem bardzo zadowolona, polecam Marzena