Zaloguj się Załóż konto

Oferty użytkownika

O mnie

Biuro tłumaczeń „AKTET” jest firmą aktywna, która nie stoi w miejscu. Stale się rozwijamy, nadążając z duchem czasu i pracując nad jakością naszego profesjonalizmu oraz jakości dostarczanego produktu. Dowodem na to są nasi zadowoleni klienci i ich recenzje w biurze tłumaczeń.

Duży potencjał produkcyjny, dobrze funkcjonujący system kontroli jakości oraz duże doświadczenie w zarządzaniu projektami tłumaczeniowymi pozwalają nam zajmować czołową pozycję na rynku. Cenimy naszą reputację, dlatego od lat pracujemy nad utrzymaniem jakości usług tłumaczeniowych na najlepszym poziomie, ale również stale się doskonalimy, i powiększamy się abyś był w pełni zadowolony z naszej pracy.

W naszym centrum tłumaczeń tekstów pracują tłumacze będący specjalistami w różnych dziedzinach, dlatego tematyka naszych tłumaczeń pisemnych jest dość obszerna. Mamy doświadczenie w tłumaczeniu zarówno tekstów specjalistycznych w różnych kierunkach, jak i dzieł sztuki, reklam, stron internetowych …W naszym biurze tłumaczeń możesz zamówić tłumaczenie pisemne na dowolny z 42 języków, które mamy w swojej ofercie.

Skontaktuj się z tłumaczem

Aby wysłać wiadomość, zaloguj się na swoje konto.

Opinie

Opinie na temat użytkownika

Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.