Zaloguj się Załóż konto

Oferta tłumaczenia

Wykonam tłumaczenie z języka bośniackiego na język polski

Cennik
Tłumaczenia pisemne:
zwykłe
do ustalenia

UWAGA: PROMOCJA do -50% na wszystkie tłumaczenia – zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą ! Biuro Tłumaczeń PRIAG, zagwarantuje Państwu profesjonalną jakość, rzetelność i terminowość, nie obciążając przy tym Państwa budżetu. Wykonujemy tłumaczenia zwykłe jak i specjalistyczne. Nasi tłumacze, absolwenci wyższych uczelni; polskich jak i zagranicznych z wieloletnim doświadczeniem, wyselekcjonowani zgodnie z wiodącą specjalizacją sprostają nawet największym wymaganiom. Każde tłumaczenie jest dla nas wyjątkowe, ponieważ zadowolenie klienta niezmiennie sprawia nam ogromną radość i satysfakcję z udanej współpracy. Sprawdź naszą ofertę tłumaczeń, a następnie napisz lub zadzwoń. Gwarantujemy szybką odpowiedź, oraz bezpłatną wycenę, a także zniżki dla stałych klientów. Zapraszamy do nawiązania współpracy zarówno firmy jak i osoby z sektora prywatnego. Tel: 690 130 521 Jesteśmy internetowym biurem tłumaczeń – oferujemy tłumaczenia pisemne na terenie całej Polski.

Skontaktuj się z tłumaczem

Aby wysłać wiadomość, zaloguj się na swoje konto.

Opinie

3 ostatnie opinie na temat użytkownika

Justyna Ryś
16 września 2017

Od dłuższego czasu zlecam w PRIAG'u tłumaczenia tekstów z zakresu fizjoterapii. Realizacja zawsze terminowo, profesjonalnie, szybka wycena. Brak jakichkolwiek problemów. Polecam w 100% !

Grażyna Kwiatkowska
6 czerwca 2017

Szybko, miło, sprawnie. Bardzo polecam!

Karolina
8 stycznia 2016

Zleciliśmy tłumaczenie na język czeski oraz węgierski dużego projektu. Bardzo wysoka jakość potwierdzona przez naszych zagranicznych kontrahentów oraz szybki termin przekładu.