Zaloguj się Załóż konto

niemiecki–polski

Tłumaczenia patentów z j. niemieckiego

BTD Services
26.11.2023
Chcę otrzymywać oferty za stronę
Tłumaczenia zwykłe
6 ofert tłumaczeń
Poszukujemy do stałej współpracy tłumaczy z wykształceniem technicznym do tłumaczenia patentów z j. niemieckiego (głównie z zakresu mechaniki). Prosimy o przesyłanie ofert wraz z CV oraz podaniem stawek za 1800 zzs oraz preferowanej formy rozliczania i adresu email do kontaktu.

Oferty (6 złożonych ofert)

Załóż konto i dodaj ofertę do zlecenia

Pozostałe oferty

Dostarczenie tłumaczenia z tekstu edytowalnego w formacie źródła. Tłumaczenie rysunków, cena do uzgodnienia

Termin: 10 dni
Oferta cenowa: widoczna dla zleceniodawcy

Data złożenia oferty: 27.10.2023 17:18
Ewa Szypuła
17 opinii

Dzień dobry, Oferowana stawka za 1800 zzs to 28 zł brutto Rozliczenie: faktura VAT Prace: Portfolio: https://useme.com/pl/roles/contractor/ewa,218784/ tutaj parę stron, które tłumaczyłam: https://glopack.pl/en/home-en/ (En oraz DE) https://ramaro.pl/ (DE) https://pmmpsolutions.com/ (PL oraz DE) https://www.lineamare.pl/ (PL-DE/EN) ( w załączniku jedno z tłumaczeń) Tłumaczenia artykułów dla firmy RADMOT na Niemiecki. Różnego rodzaju e-booki (ze względu na umowę poufności nie mogę załączyć ich treści) Bajki (po angielsku i niemiecku). Kamila Habier (pompy ciepła, tłumaczenia na EN oraz DE) filmy, które tłumaczę na youtube dla firmy z Bangladeszu fiverr: https://www.youtube.com/@GotchaPolish (PL-EN) Tłumaczenia etnograficzne Jestem tłumaczem, transkrybentem, korektorem, nauczycielem w szkole średniej, języka angielskiego (poziom C2) oraz niemieckiego (C1), jak również języka zawodowego w logistyce, mechanice, elektryce. Moje branże to: elektryka, logistyka, transport, chłodnictwo, mechanika, rachunkowość, turystyka, film, informatyka, edukacja, beauty,dietetyka, commerce, business, artykuły naukowe, streszczenia prac licencjackich, magisterskich, kart pracy na studia). Posiadam duże doświadczenie w tłumaczeniach stron internetowych (realizacje " Meble Ramaro, PMP Solutions, https://thecastle.com.pl/en/privacy-policy/. Mam również doświadczenie w tłumaczeniu opisów produktów, dokumentów, CV (nieprzysięgłych), umów projektów Erasmus (projekty wyjazdowe uczniów), korekty tekstów lekarskich, przewodnik turystyczny (spływy kajakowe). Mam również 7 lat doświadczenia w pracy w szkołach językowych na terenie Wielkiej Brytanii. Posiadam certyfikat Goethe C1 języka niemieckiego uzyskany w 2021 roku. Jestem osobą rzetelną i dokładną. Jestem beneficjentem Inkubatora przedsiębiorczości. Pracuję dla biura tłumaczeń GETIT oraz na USEME. Współpracuję z firmami z Polski jak również z zagranicy. mój profil tłumacza i recenzje : https://www.e-tlumacze.net/ewalooney moja strona: https://egtranslations.twojstartup.pl/

Termin: 2 dni
Oferta cenowa: widoczna dla zleceniodawcy

Data złożenia oferty: 27.10.2023 17:28

Wykształcenia wyższe techniczne (Politechnika Śląska), zawodowo pracuję jako tłumacz od 1998 r. Rozliczenie - r-k uproszczony bez VAT. CV i referencje wyślę na priv. Email do kontaktu: [e-mail ukryty]

Termin: do ustalenia
Oferta cenowa: widoczna dla zleceniodawcy

Data złożenia oferty: 27.10.2023 17:41
Jerzy
0 opinii

Tłumaczyłem już dla BTD.. Wykształcenie wyższe techniczne z praktyką inżynierską w Niemczech. Wykonuje również korekty patentów wykonanych przez innych "tłumaczy". W przypadku zainteresowania proszę o kontakt. Pozdrawiam JR.

Termin: 10 dni
Oferta cenowa: widoczna dla zleceniodawcy

Data złożenia oferty: 27.10.2023 22:10

Zapraszam do współpracy z naszym biurem tłumaczeń. kontakt: +48 576823949 [e-mail ukryty] [e-mail ukryty]

Termin: do ustalenia
Oferta cenowa: widoczna dla zleceniodawcy

Data złożenia oferty: 30.10.2023 12:21
Monika
0 opinii

Zapraszam do współpracy. Zajmuję się tłumaczeniami od 15 lat. Zlecenia realizuję zawsze terminowo i z dbałością o najwyższą jakość. Pod linkiem można zapoznać się z referencjami: http://skjn.pl/referencje/ Moje CV dostępne na platformie linkedin https://www.linkedin.com/in/monika-b%C4%85k-963b19125/?trk=nav_responsive_tab_profile_pic Rozliczam się na fakturę bez Vat.

Termin: do ustalenia
Oferta cenowa: widoczna dla zleceniodawcy

Data złożenia oferty: 08.11.2023 12:08
Załóż konto i dodaj ofertę do zlecenia