Zaloguj się Załóż konto

Oferta tłumaczenia

Wykonam tłumaczenie z języka rosyjskiego na język ukraiński

Cennik
Tłumaczenia pisemne:
zwykłe
30,00 zł / 1800 zzs.
specjalistyczne
40,00 zł / 1800 zzs.
korekty
15,00 zł / 1800 zzs.

Profesjonalne tłumaczenia: polski-ukraiński/ukraiński-polski, polski-rosyjski/rosyjski-polski, ukraiński-rosyjski/rosyjski-ukraiński. Od ponad 15 lat zajmuję się tłumaczeniami tekstów o bardzo różnej tematyce. Jestem native speakerem, urodziłam się i wychowałam w Rosji na Syberii, gdzie ukończyłam szkołę średnią i muzyczną, jestem mgr filologii polskiej UMCS w Lublinie, absolwentką studiów językowych na Uniwersytecie im. Puszkina w Moskwie oraz studiów biznesowych. Specjalizacje: prawo, umowy, marketing, biznes, handel, przemysł, informatyka, IT, technika, budownictwo, administracja, ekonomia, finanse, gospodarka, medycyna i inne. Gwarantuję poprawne i rzetelne wykonanie tłumaczenia oraz jego realizację w ustalonym terminie. Przy większych zleceniach oferuje korzystne RABATY. Wystawiam faktury. Zapraszam do bezpłatnej wyceny.

Specjalizacje
administracjabankowośćbiznes, handelbudownictwoekonomia, finansefilozofiagastronomiagospodarkainformatyka, ITinneinżynieriaksięgowość, rachunkowośćliteraturamarketingmedycynamotoryzacjaochrona środowiskapodatkipolitykaprawoprzemysłrolnictwo, leśnictwotechniczneturystyka, hotelarstwoubezpieczeniaUnia Europejska
Skontaktuj się z tłumaczem

Aby wysłać wiadomość, zaloguj się na swoje konto.

Opinie

3 ostatnie opinie na temat użytkownika

Dariusz Tarkowski
21 grudnia 2023

Bardzo dobry tłumacz w 100% polecam Panią Olgę. Korzystałem już kilkukrotnie i za każdym razem w szybkim terminie otrzymałem doskonałe tłumaczenia .Kontakt bardzo dobry ,również w weekendy. Polecam.

Pavel A.
10 sierpnia 2023

Перевод был слелан профессионально, раньше оговоренного срока. Спасибо большое! Рекомендую Ольгу. В случае необходимости, обязательно будем обращаться к Вам.

Krzysztof Dyb
10 maja 2023

Naprawdę świetna tłumaczka, jako jedyna podjęła się przetłumaczenia kilku stron ekstremalnie trudnego tekstu z branży informatycznej i wykonała to wyśmienicie!!! Profesjonalizm w 100 %