Zaloguj się Załóż konto

Liczba wygranych ofert (1)

Skontaktuj się z tłumaczem

Aby wysłać wiadomość, zaloguj się na swoje konto.

Opinie

Opinie na temat użytkownika

Dariusz Tarkowski
21 grudnia 2023

Bardzo dobry tłumacz w 100% polecam Panią Olgę. Korzystałem już kilkukrotnie i za każdym razem w szybkim terminie otrzymałem doskonałe tłumaczenia .Kontakt bardzo dobry ,również w weekendy. Polecam.

Pavel A.
10 sierpnia 2023

Перевод был слелан профессионально, раньше оговоренного срока. Спасибо большое! Рекомендую Ольгу. В случае необходимости, обязательно будем обращаться к Вам.

Krzysztof Dyb
10 maja 2023

Naprawdę świetna tłumaczka, jako jedyna podjęła się przetłumaczenia kilku stron ekstremalnie trudnego tekstu z branży informatycznej i wykonała to wyśmienicie!!! Profesjonalizm w 100 %

Małgorzata Marczak
17 stycznia 2022

Rzetelna i solidna tłumaczka z dużym doświadczeniem. U Pani Olgi tłumaczę specjalistyczne teksty naukowe, jej tłumaczenia zawsze przechodzą przez sito wymagających recenzentów. Polecam

Bartlomiej Urbanski
1 lutego 2021

Wszystko w jak najlepszym porządku - super jakość, dobre ceny, szybka realizacja (zlecałem tłumaczenie umowy handlowej oraz instrukcji obsługi)

Damian Burzawa
25 czerwca 2020

Bardzo dobry kontakt z tłumaczem, Panią Olgą zaowocował stałą współpracą. Tłumaczenia są na najwyższym poziomie, dzięki czemu nie martwimy się o naszą współpracę z klientami zagranicznymi. Zawsze terminowe i szybkie realizacje. Gorąco polecam!

Aleksandr Derlatka
4 lutego 2020

Po raz kolejny współpracujemy z Panią Olgą. Jesteśmy bardzo zadowoleni z fachowości i terminowości tłumaczeń. Gorąco polecamy współpracę z tą tłumaczką !

Stefan Oleszkiewicz
8 sierpnia 2019

Bardzo dobry tłumacz. Korzystałem już kilkukrotnie i za każdym razem w szybkim tempie otrzymałem doskonałe tłumaczenie. Kontakt bardo dobry, w każdy dzień, również w weekendy. Polecam.

Michał Zieliński
19 stycznia 2019

Świetna tłumaczka, bardzo szybki kontakt i wysokiej jakości tłumaczenia nawet specjalistycznych technicznych tekstów. Każde zlecenie wykonane rzetelnie, przed terminem i z wielkim zaangażowaniem.

Władysław Pawela-Mickiewicz
28 września 2018

Jestem wielce usatysfakcjonowany tłumaczeniem, o jakie poprosiłem Panią Olgę. Szukając w czeluściach internetu informacji o swoim przodku natrafiłem na dokument z jednej z parafii warszawskich z końca XIX w., pisany odręcznie w języku rosyjskim, z dodatkową adnotacją pisaną w stylu "galopującego lekarza" . Pani Olga świetnie sobie z tym poradziła. Okazało się również, że skorzystanie z usługi profesjonalnego tłumacza przy tak trudnym tłumaczeniu nie stanowi znaczącego obciążenia dla kieszeni emeryta. A wszystko szybko i terminowo. Gorąco polecam.

Kinga Maj
2 lutego 2018

Świetna współpraca, dobry kontakt i bardzo solidnie wykonane tłumaczenie. Polecam serdecznie.

Renata Majewska
11 grudnia 2017

Jak najbardziej polecam!!! Doskonały kontakt, terminowość i bardzo dobrze wykonane tłumaczenie. Pani Olga wykazała się znajomością fachowego języka prawniczego, jak również technicznego. Z całą pewnością ponownie skorzystam z jej usług.

Ewa Wójcik
15 września 2017

Korzystaliśmy do tej pory z usług renomowanego (i drogiego) biura tłumaczeń, jednak nasz kontrahent z Rosji zwrócił nam uwagę, że tłumaczone na rosyjski teksty nie brzmią po rosyjsku, że tak się teraz nie mówi i tym podobne uwagi. Postanowiliśmy poszukać jakiegoś tłumacza, który pochodzi z Rosji. Znaleźliśmy Panią Olgę :-) Spisuje się świetnie! Kontrahenci z Rosji i Ukrainy mówią, że w końcu tłumaczenia brzmią po rosyjsku! Dziękujemy Pani Olgo. Na pewno nasza współpraca będzie trwała jeszcze długo.

Ewelina Ł
8 czerwca 2017

Bardzo profesjonalnie wykonane tłumaczenie. Polecam!

Agata F
25 listopada 2016

W 100 % polecam Panią Olgę. Jest bardzo pomocną i życzliwą osobą. Profesjonalnie i rzetelnie podchodzi do tłumaczeń. Tłumaczenie otrzymałam ekspresowo.

Piotr
30 września 2016

Podejście do Klienta bardzo profesjonalne. Rzetelność i jakość przekładów bardzo wysoka, potwierdzona przez kontrahentów w Rosji i Kazachstanie. Tłumaczenia m.in umowy najmu lokalu usługowego oraz umów i korespondencji z dziedziny budownictwa. Wszystko na czas, żadnych opóźnień. Jestem bardzo zadowolony.

Zenon
16 czerwca 2016

Pani Olga przygotowuje tłumaczenia bardzo sprawnie i bardzo dobrze jednym słowem profesjonalnie. Wczoraj dostarczyłem umowę do tłumaczenia, tłumaczenie otrzymałem dzisiaj jeszcze przed ustalonym terminem. Jestem zadowolony i polecam wszystkim tłumaczenia pani Olgi !!!

Walery
12 listopada 2015

Pani Olga w expresowym tempie przetłumaczyła mi (bardzo solidnie i profesjonalnie) tekst naukowy. Jestem niezmiernie usatysfakcjonowany rezultatami jej pracy i na pewno jeszcze nie raz ( nie tylko w sytuacjach awaryjnych :-) ) poproszę Panią Olgę o tłumaczenie.

Joanna
1 lipca 2015

Terminowość, pełen profesjonalizm, dobra cena, miły kontakt to tylko kilka z całego mnóstwa atutów Pani Olgi Barwickiej. Współpracujemy już od dłuższego czasu. Poziom tłumaczonych prac (głównie technicznych) jest zawsze wysoki - bez jakichkolwiek zarzutów i modyfikacji ze strony recenzentów. Zdecydowanie i gorąco polecam współpracę z Panią Olgą.

Tomasz
26 listopada 2014

Bardzo rzetelny, godny zaufania i profesjonalny tłumacz. Wszystko na najwyższym poziomie. Tłumaczenie (foldery reklamowe) oddane przed terminem, bardzo miły kontakt i to wszystko w przystępnej cenie. Gorąco polecam !!!

Łukasz
26 sierpnia 2014

Od prawie 3 lat współpracuje z Panią Olgą w zakresie tłumaczeń specjalistycznych artykułów, opracowań, publikacji itp. z dziedziny szeroko rozumianej medycyny. Pani Olga niezmiennie gwarantuje pełen profesjonalizm, wysoką jakość tłumaczeń i co bardzo dla mnie ważne terminowość wykonywania zleceń.

Grzegorz
17 lutego 2014

Pani Olga tłumaczyła dla mnie kilkadziesiąt stron rękopisów starorosyjskich z XVIII i XIX wieku. Były to głównie dokumenty notarialne, akty, notatki itp. Teksty były po pierwsze trudne do odczytania, a po drugie trudne do przetłumaczenia. Wiem o tym, bo kilku tłumaczy odmówiło mi wykonania tego zlecenia z tych powodów. Pani Olga nie dość, że podjęła się tego wyzwania to świetnie sobie z nim poradziła. Jestem pod wrażeniem! Pani Olgo jeszcze raz bardzo Pani dziękuję za pomoc! A wszystkim, którzy zastanawiają się nad wyborem tłumacza polecam Panią Olgę jako PROFESJONALISTKĘ w każdym calu!

Emilia
12 grudnia 2013

Dla naszej firmy zlecałam Pani Oldze tłumaczenia umów, instrukcji i specyfikacji technicznych. Bardzo udana współpraca, tłumaczenia wykonane zawsze na czas i bardzo rzetelnie. Zachęcam do skorzystania z usług Pani Olgi. Ja na pewno jeszcze nie raz skorzystam.

Joanna
24 listopada 2013

Jestem bardzo zadowolona z profesjonalnego kontaktu, szybkości realizacji zlecenia oraz, co najważniejsze, jakości tłumaczenia, tym bardziej, że było to niełatwe tłumaczenie specjalistyczne z dziedziny mody.

MARIA M.
23 października 2013

Pani Olga wykonywała dla mnie tłumaczenie bardzo specjalistycznego tekstu z dziedziny budownictwa. Praca wykonana została rzetelnie, profesjonalnie i szybko. Bardzo owocna współpraca, na pewno jak będę miała coś do przetłumaczenia to znowu skorzystam. Polecam wszystkim potrzebującym dobrego tłumacza.

jana
25 września 2013

Bardzo dobry i rzetelny tłumacz

Natalia
16 września 2013

Pani Olga Barwicka współpracowała z naszą firmą podczas tworzenia pierwszego rosyjskojęzycznego głosu IVONA . Do zadań pani Olgi należało m.in. tłumaczenie części skryptu nagraniowego, przygotowanie i tłumaczenie testów, konsultacja i weryfikacja założeń modelu językowego oraz weryfikacja nagrań lektorskich. Podczas trwania całego projektu pani Olga dała się poznać nie tylko jako wykwalifikowany specjalista, ale również elastyczny i rzetelny współpracownik, niezawodny w okolicznościach zmieniających się wymagań i krótkich terminów. Firma IVONA Software zamierza zwrócić się do pani Olgi ponownie podczas prac nad kolejnym syntezatorem.

Ania
11 września 2013

Świetna tłumaczka,z kilkoma dokumentami poradziła sobie szybko i profesjonalnie.Polecam każdemu komu zależy na czasie i na najwyższym poziomie tłumaczeniu.

Łukasz
11 września 2013

Pani Olga tłumaczy dla nas specjalistyczne artykuły naukowe - materiały do publikacji. Ich odbiorcy - native speakers - zawsze doceniają klarowność, staranność, styl i w pełni adekwatną terminologię. Dodatkowo tłumaczenia są odsyłane ZAWSZE na czas.

Adam
8 września 2013

Już wielokrotnie zlecaliśmy tłumaczenia o charakterze medycznym, Pani Olga zapewnia nam pełen profesjonalizm, elastyczność w stosunku do naszych potrzeb i nienaganną terminowość. Zdarza się nawet, że brakuje jej terminów na przyjęcie zlecenia. A to obecnie najlepszy dowód na to jak dobry to tłumacz. Polecamy, sami chętnie wracamy.

Karolina
29 sierpnia 2013

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Olgą. Wyśmienicie poradziła sobie z niełatwym tekstem, wywiązując się przy tym z terminów. Z czystym sumieniem polecam :)

Michał
14 sierpnia 2013

Rzetelnie, terminowo , profesjonalnie.

www.machtek.pl
24 maja 2013

Wszystkie tłumaczenia zostały wykonane rzetelnie i terminowo. Przyjemna współpraca.

Magdalena
18 maja 2013

Pani Olga Barwicka to profesjonalistka na najwyższym poziomie. Świetny kontakt, tłumaczenie specjalistyczne dokładne i w 100 % poprawne, oddawane nawet przed terminem, bardzo dobre ceny. Polecam!

Helena
16 kwietnia 2013

Naprawdę polecam! Tłumaczenie na najwyższym poziomie + dobry kontakt + dobra cena.

WADEX - Wiesiek
29 stycznia 2013

Bardzo profesjonalne tłumaczenie specjalistycznego tekstu technicznego. Bardzo dobry kontakt oraz szybka reakcja na zmiany tekstowe. BARDZO polecam.

Katarzyna
22 stycznia 2013

Profesjonalny tłumacz wykonujący perfekcyjnie swoją pracę.

Anna
22 stycznia 2013

Profesjonalna, terminowa miła obsługa

Katarzyna
21 stycznia 2013

Profesjonalne i rzetelne tłumaczenie (także specjalistycznych tekstów technicznych), dobry kontakt, terminowość, przystępne ceny. Gorąco polecam.

Nataliya
20 stycznia 2013

Dokladne i profesjonalne tlumaczenie. Wszystkim polecam

Magdalena
20 stycznia 2013

Super tłumaczka:)

Magdalena
28 września 2012

Polecam Pania Olgę. Szybciutko i bezproblemowo. Bardzo miły kontakt.