Zaloguj się Załóż konto

Oferty użytkownika

O mnie

Mam wykształcenie wyższe, wsparte studiami MBA. Oferuję tłumaczenia artykułów, instrukcji, stron internetowych, broszur informacyjnych, korespondencji itp. Dodatkowo staram się aby przetłumaczony materiał był graficznie maksymalnie zbliżony do oryginału. Współpracuje z różnymi osobami, które w razie potrzeby wspierają mnie w tłumaczeniach wybranych tekstów w bardziej specjalistycznych obszarach.

Oferuję tłumaczenia dla osób indywidualnych oraz dla firm, ponadto współpracuję z kilkoma biurami tłumaczeń, które zlecają mi wykonywanie tłumaczeń dla swoich klientów.

Zapewniam atrakcyjne ceny i terminy realizacji.

Zapraszam do współpracy.

Liczba wygranych ofert (5)

Skontaktuj się z tłumaczem

Aby wysłać wiadomość, zaloguj się na swoje konto.

Opinie

Opinie na temat użytkownika

Robert Widlecki
16 maja 2024

Zdecydowanie polecam współpracę z Panem Grzegorzem. Profesjonalne podejście i szybki termin realizacji, przetłumaczona umowa wyglądała graficznie jak oryginał, a cena była zauważalnie niższa niż oferta z biura tłumaczeń. Dziękuję

Kamil
30 kwietnia 2024

Pierwszy raz korzystałem z tłumaczenia, ale jestem bardzo zadowolony. Potrzebowałem przetłumaczyć dokumenty na język rosyjski. Bardzo dobry kontakt mailowy i szybka realizacja tłumaczenia. Polecam.

Adrian Kotecki
27 marca 2024

Bardzo dobre podejście do klienta, szybko, terminowo i fachowo. Zdecydowanie polecam.

Michał Turski
12 marca 2024

Już trzeci raz skorzystałem z tłumaczenia wykonanego przez Pana Grzegorza. Tłumaczenie z węgierskiego na polski spełniło moje oczekiwania i zostało wykonane w uzgodnionym terminie. Cena oferowana przez Pana Grzegorza także była bardzo przystępna w stosunku do wysokiej jakości tłumaczenia i rzetelności wykonanej pracy. Dziękuję ponownie!

Katarzyna Nawrocka
24 lutego 2024

Z przyjemnością polecam usługi pana Grzegorza! Tłumaczenie katalogu produktów z polskiego na hiszpański i portugalski zostało wykonane rzetelnie i szybko. Kontakt był bardzo miły i profesjonalny, a cena atrakcyjna, pomimo że zależało mi na czasie. Chętnie skorzystam z pana usług ponownie!

GROY
23 lutego 2024

Tłumaczenie wykonane rzetelnie i terminowo a dodatkowo w bardzo przystępnej cenie. Stały i miły kontakt, wszystko poszło bardzo sprawnie. Jak najbardziej polecamy!

Marzena W.
18 lutego 2024

Wszystko SUPER! :-) Terminowo, sprawnie, rzeczowo i w dobrej cenie! :-), a poza tym bardzo dobry kontakt. Zdecydowanie polecam Pana Grzegorza

Tomasz Osowski
14 lutego 2024

Szybko, tanio i profesjonalnie. Polecam

Edyta Zalewska
17 października 2023

Polecam w 100%!! Miałam do przetłumaczenia polski artykuł na 5 języków (angielski, czeski, niemiecki, słowacki i ukraiński) i dostałam masę ofert często bez podania wyceny lub za 1 zł co potem okazało się „trikiem marketingowym”, no ręce opadają… (mimo iż wyraźnie poprosiłam o podanie konkretnej ceny za całość zlecenia, bo nie mam czasu na zabawy w ustalenia i negocjacje). Wiele osób proponowało tylko tłumaczenie na wybrany jeden lub dwa języki, co niby rozumiem ale wtedy musiałabym podzielić to zlecenie na kilka osób, co oczywiście stanowi dodatkowy kłopot i zabiera czas. Na szczęście zwróciłam uwagę na ofertę Pana Grzegorza i w jednym miejscu, szybko, terminowo i za bardzo przystępną cenę dostałam swoje tłumaczenie w całości na 5 języków. Bardzo dziękuję za miłą współpracę!!:-)

Katarzyna Stolarska
26 września 2023

Do przetłumaczenia miałam wielostronicowy opis produktów kosmetycznych z niemieckiego na szwedzki. Wybrałam pana Grzegorza głównie ze względu na opinie innych zadowolonych osób i rzeczywiście mogę potwierdzić - wszystko elegancko – jakość tłumaczenia, szybki termin realizacji, cena i sympatyczny kontakt. Polecam!:-)

Adam Maj
21 września 2023

Zdecydowanie polecam tłumaczenia wykonane przez Pana Grzegorza. W moim zleceniu chodziło o przetłumaczenie specjalistycznego artykułu z jęz. polskiego na francuski. Jestem bardzo zadowolony z jakości tłumaczenia, krótkiego terminu wykonania oraz świetnego kontaktu mailowego podczas całego procesu realizacji mojego zlecenia. I wszystko to w naprawdę konkurencyjnej cenie w porównaniu do innych złożonych mi ofert. Dodatkowo mój artykuł zawierał podział na sekcje, wykresy, grafikę, tabele itp., a pan Grzegorz opracował go tak, że graficznie wyglądał jak oryginał, tylko że przetłumaczony na francuski. Świetna robota!:-)

Klaudia Frankowicz
19 września 2023

Bardzo polecam współpracę z Panem Grzegorzem. Krótki termin który był narzucony został zrealizowany, kontakt był łatwy i przyjemny a tłumaczenie z języka Polskiego na język niemiecki fachowo zrobiony. Pan Grzegorz zadbał o estetykę Tekstu tak samo jak w oryginalnym tekście co jeszcze zaoszczędziło mi pracy. Bardzo polecam

Damian
18 września 2023

Polecam usługi Pana Grzegorza, tłumaczenie z Języka norweskiego na angielski zrobione fachowo, szybko i w bardzo dobrej cenie. ! ! ! POLECAM ! ! !