Zaloguj się Załóż konto

O mnie

Mam wykształcenie wyższe z obszaru zarządzania i bankowości, wsparte studiami MBA. Oferuję tłumaczenia artykułów, instrukcji, stron internetowych, broszur informacyjnych, korespondencji itp. Współpracuje z różnymi osobami, którzy w razie potrzeby wspierają mnie w tłumaczeniach wybranych tekstów w bardziej specjalistycznych obszarach. Zapraszam do współpracy.

Liczba wygranych ofert (4)

Skontaktuj się z tłumaczem

Aby wysłać wiadomość, zaloguj się na swoje konto.

Opinie

Opinie na temat użytkownika

Edyta Zalewska
17 października 2023

Polecam w 100%!! Miałam do przetłumaczenia polski artykuł na 5 języków (angielski, czeski, niemiecki, słowacki i ukraiński) i dostałam masę ofert często bez podania wyceny lub za 1 zł co potem okazało się „trikiem marketingowym”, no ręce opadają… (mimo iż wyraźnie poprosiłam o podanie konkretnej ceny za całość zlecenia, bo nie mam czasu na zabawy w ustalenia i negocjacje). Wiele osób proponowało tylko tłumaczenie na wybrany jeden lub dwa języki, co niby rozumiem ale wtedy musiałabym podzielić to zlecenie na kilka osób, co oczywiście stanowi dodatkowy kłopot i zabiera czas. Na szczęście zwróciłam uwagę na ofertę Pana Grzegorza i w jednym miejscu, szybko, terminowo i za bardzo przystępną cenę dostałam swoje tłumaczenie w całości na 5 języków. Bardzo dziękuję za miłą współpracę!!:-)

Katarzyna Stolarska
26 września 2023

Do przetłumaczenia miałam wielostronicowy opis produktów kosmetycznych z niemieckiego na szwedzki. Wybrałam pana Grzegorza głównie ze względu na opinie innych zadowolonych osób i rzeczywiście mogę potwierdzić - wszystko elegancko – jakość tłumaczenia, szybki termin realizacji, cena i sympatyczny kontakt. Polecam!:-)

Adam Maj
21 września 2023

Zdecydowanie polecam tłumaczenia wykonane przez Pana Grzegorza. W moim zleceniu chodziło o przetłumaczenie specjalistycznego artykułu z jęz. polskiego na francuski. Jestem bardzo zadowolony z jakości tłumaczenia, krótkiego terminu wykonania oraz świetnego kontaktu mailowego podczas całego procesu realizacji mojego zlecenia. I wszystko to w naprawdę konkurencyjnej cenie w porównaniu do innych złożonych mi ofert. Dodatkowo mój artykuł zawierał podział na sekcje, wykresy, grafikę, tabele itp., a pan Grzegorz opracował go tak, że graficznie wyglądał jak oryginał, tylko że przetłumaczony na francuski. Świetna robota!:-)

Klaudia Frankowicz
19 września 2023

Bardzo polecam współpracę z Panem Grzegorzem. Krótki termin który był narzucony został zrealizowany, kontakt był łatwy i przyjemny a tłumaczenie z języka Polskiego na język niemiecki fachowo zrobiony. Pan Grzegorz zadbał o estetykę Tekstu tak samo jak w oryginalnym tekście co jeszcze zaoszczędziło mi pracy. Bardzo polecam

Damian
18 września 2023

Polecam usługi Pana Grzegorza, tłumaczenie z Języka norweskiego na angielski zrobione fachowo, szybko i w bardzo dobrej cenie. ! ! ! POLECAM ! ! !