Zaloguj się Załóż konto

Oferty użytkownika

O mnie

*Kim jesteśmy?*
Biuro Tłumaczeń Online - Blanka to internetowe biuro tłumaczeń świadczące usługi w zakresie tłumaczeń pisemnych, ustnych oraz korekt i redagowania tekstów. Nieograniczone możliwości Internetu pozwalają nam na obsługę Klientów z całej Polski i zagranicy, dzięki czemu każdy może skorzystać z naszych usług, bez względu na miejsce zamieszkania bądź siedziby firmy.

Przetłumaczymy dla Państwa wszelkiego rodzaju teksty począwszy od CV i listów motywacyjnych, treści stron internetowych, korespondencji, po teksty takie jak dokumenty techniczne, medyczne, naukowe, instrukcje obsługi oraz dokumenty urzędowe, kredytowe, zaświadczenia, świadectwa i wiele innych. Realizujemy również specjalne życzenia Klientów odnośnie tekstu docelowego, takie jak np. zachowanie długości dokumentu źródłowego bądź zastosowanie wybranej terminologii na podstawie glosariusza przesłanego przez Klienta.

Współpracujący z nami tłumacze to doświadczeni specjaliści z różnych dziedzin, których wiedza pozwala na bezproblemowe tłumaczenie nawet wysoce specjalistycznych tekstów. Setki przetłumaczonych stron z różnych dziedzin i lata doświadczenia sprawiają, że wszystkie tłumaczenia wykonywane są na najwyższym poziomie. Stale poszerzamy nasze umiejętności i zasób terminologiczny, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym Klientom, którzy cenią sobie nasz profesjonalizm.
Skontaktuj się z tłumaczem

Aby wysłać wiadomość, zaloguj się na swoje konto.

Opinie

Opinie na temat użytkownika

Kamil Pawłowski
16 lutego 2017

Nie mam żadnych zastrzeżeń - tłumaczenie wykonane wzorowo, bardzo profesjonalnie. Szybki kontakt i termin realizacji, ceny tłumaczenia stosunkowo niskie - kontaktowałem się z kilkudziesięcioma biurami, ceny w BTO Blanka są zdecydowanie najniższe. Jestem pod wrażeniem, polecam każdemu. :)

Janusz
22 lipca 2015

Tłumaczenie wykonano przed czasem, wzorowy kontakt, brak zastrzeżeń do tłumaczenia, polecam

Jakub
23 stycznia 2015

Wzorowy kontakt, krótki termin tłumaczenia jak również rzetelnie dotrzymany. Tłumaczenia były z zakresu handlu i prawa międzynarodowego i zostały wykonane na najwyższym poziomie, zarówno merytorycznym jak i graficznym. Szczerze polecam i na pewno skorzystam w przyszłości!

Magdalena
20 lipca 2014

Biuro godne polecenia, bardzo wysoka jakość tłumaczenia i miła obsługa. Na pewno jeszcze skorzystam:)

Maciej Przemysław
17 lipca 2014

Bardzo profesinalnie i szybko. Gorąco polecam.

Jacek
16 lipca 2014

Fachowe i szybie tłumacznie, doskonały kontakt. Gorąco polecam BTO Blanka

Dominika
15 lipca 2014

Szybkie i dokładne tłumaczenia, jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Gorąco polecam!

Maciej
15 lipca 2014

Na prawdę jestem zaskoczony szybkością i jakością przetłumaczonego tekstu, tym bardziej, że zawierał specjalistyczne słownictwo techniczne. W 100% mogę polecić. Pozdrawiam

Ania
15 lipca 2014

Profesjonalizm w kazdym calu. Mila obsluga oraz bardzo przystepna cena za fachowa usluge. Godni polecenia. Jestem bardzo zadowolona!!!

Agata z Warszawy
15 lipca 2014

Fachowa obsluga klienta, krotki czas realizacji zleceń oraz konkurencyjne stawki idące w parze ze świetną jakością tłumaczenia. Gorąco polecam

Dominika
15 lipca 2014

Wspolpraca zakonczona zadowoleniem klienta. Wszystko w jak najlepszym stanie, oddane na czas, a co najwazniejsze wysoka jakość tłumaczenia. Dziekuje za wspołprace i polecam wszystkim.