Zaloguj się Załóż konto

francuski–polski

Tłumaczenie rękopisów

Witold Stachura
03.04.2023
Chcę otrzymywać oferty za 1800 znaków bez spacji
Tłumaczenia specjalistyczne
mazowieckie
4 oferty tłumaczeń
Zlecę wykonanie tłumaczenia z j. francuskiego listów dokumentów rękopiśmiennych w ilości kilkunastu sztuk (II poł XIX w.)

Pozostałe oferty

Dzień dobry, jestem zainteresowany Pana propozycją tłumaczenia. Czas wykonania jednak zależeć będzie od ilości listów do przetłumaczenia. Dlatego prosiłbym o kontakt na mojego mail ([e-mail ukryty]). Serdecznie pozdrawiam, Simon Julliard

Termin: do ustalenia
Oferta cenowa: widoczna dla zleceniodawcy

Data złożenia oferty: 06.03.2023 06:44

Witam serdecznie, bardzo chętnie podejmę się tłumaczenia. Tłumaczeniami zajmuję się od roku 2003 , jestem magistrem filologii romańskiej i włoskiej. Wystawiam faktury UE (prowadzę działalność gospodarczą we Włoszech). Zapraszam do przesłania tekstów do szczegółowej wyceny tłumaczenia.

Termin: do ustalenia
Oferta cenowa: widoczna dla zleceniodawcy

Data złożenia oferty: 06.03.2023 09:02
Ilona
0 opinii

Dzien dobry, swoja przygode z tlumaczeniem zaczelam w 2013 roku w Paryzu. Otrzymuje zlecenia w postaci tlumaczen symultanicznych (targi, itd.) lub tlumaczen dokumentow lub tekstow mniej mlub bardziej specjalistycznych, w tym katalogow, itd. Posiadal tytul magistra Sorbony z dziedziny romanistyki. Zanim podejme sie zadania i konkretnej wyceny oferty, chcialabym dowiedziec sie czegos wiecej o rekopisach, mianowicie jaka jest ich tematyka i czy sa one na tyle czytelne, ze ich tlumaczenie nie sprawi mi trudnosci. Z gory dziekuje. Pozdrawiam serdecznie.

Termin: do ustalenia
Oferta cenowa: widoczna dla zleceniodawcy

Data złożenia oferty: 08.03.2023 11:37

Dzień dobry, zapraszam serdecznie do kontaktu, mam doświadczenie w tłumaczeniu francuskich rękopisów. Prosiłabym o przesłanie mailem przynajmniej jednego z dokumentów do wglądu, żebym mogła ocenić, czy jestem w stanie je rozczytać.

Termin: do ustalenia
Oferta cenowa: widoczna dla zleceniodawcy

Data złożenia oferty: 13.03.2023 20:39
Załóż konto i dodaj ofertę do zlecenia