Zaloguj się Załóż konto

francuski - polski

Tłumaczenie rękopisów

Witold Stachura
03.04.2023 (8 dni)
Chcę otrzymywać oferty za 1800 znaków bez spacji
Tłumaczenia specjalistyczne
mazowieckie
4 oferty tłumaczeń
Zlecę wykonanie tłumaczenia z j. francuskiego listów dokumentów rękopiśmiennych w ilości kilkunastu sztuk (II poł XIX w.)

Dzień dobry, jestem zainteresowany Pana propozycją tłumaczenia. Czas wykonania jednak zależeć będzie od ilości listów do przetłumaczenia. Dlatego prosiłbym o kontakt na mojego mail (binaryanonym@icloud.com). Serdecznie pozdrawiam, Simon Julliard

Termin: do ustalenia
Oferta cenowa: widoczne dla zleceniodawcy

Witam serdecznie, bardzo chętnie podejmę się tłumaczenia. Tłumaczeniami zajmuję się od roku 2003 , jestem magistrem filologii romańskiej i włoskiej. Wystawiam faktury UE (prowadzę działalność gospodarczą we Włoszech). Zapraszam do przesłania tekstów do szczegółowej wyceny tłumaczenia.

Termin: do ustalenia
Oferta cenowa: widoczne dla zleceniodawcy

Ilona
0 opinii

Dzien dobry, swoja przygode z tlumaczeniem zaczelam w 2013 roku w Paryzu. Otrzymuje zlecenia w postaci tlumaczen symultanicznych (targi, itd.) lub tlumaczen dokumentow lub tekstow mniej mlub bardziej specjalistycznych, w tym katalogow, itd. Posiadal tytul magistra Sorbony z dziedziny romanistyki. Zanim podejme sie zadania i konkretnej wyceny oferty, chcialabym dowiedziec sie czegos wiecej o rekopisach, mianowicie jaka jest ich tematyka i czy sa one na tyle czytelne, ze ich tlumaczenie nie sprawi mi trudnosci. Z gory dziekuje. Pozdrawiam serdecznie.

Termin: do ustalenia
Oferta cenowa: widoczne dla zleceniodawcy

Dzień dobry, zapraszam serdecznie do kontaktu, mam doświadczenie w tłumaczeniu francuskich rękopisów. Prosiłabym o przesłanie mailem przynajmniej jednego z dokumentów do wglądu, żebym mogła ocenić, czy jestem w stanie je rozczytać.

Termin: do ustalenia
Oferta cenowa: widoczne dla zleceniodawcy

Załóż konto i dodaj ofertę do zlecenia