Serwis e-tlumacze.net

Pary językowe

Jak to działa?

 1. Dodanie zlecenia i oczekiwanie na jego zatwierdzenie przez serwis.
 2. Wysyłka powiadomień mailowych do tłumaczy ze wskazanej pary językowej.
 3. Oczekiwanie na oferty tłumaczy (od kilku do kilkudziesięciu).
 4. Wybór wykonawcy.

Native Speaker j. czeskiego

polski - czeski
 •  BTD Services
 •  27.10.2021 (11 dni)
 •  4 oferty tłumaczeń
 •  Chcę otrzymywać oferty za całe zlecenie
 •  Tłumaczenia zwykłe
Poszukujemy do stałej współpracy native speakerów j. czeskiego. Prosimy o przesyłanie ofert wraz z CV. W ofercie prosimy o podanie stawek za 1800 zzs, dziedzin, w jakich się Państwo specjalizujecie oraz informacji o formie rozliczania (rachunek, faktura, UoD)

Oferty (4 złożone oferty)

 • Ace Services (0)       Napisz do użytkownikaTermin: do ustalenia

  Witam, jesteśmy 2-osobową firmą działającą w Czechach i w Polsce, ja jako Polka specjalizuję się w tłumaczenia z języka czeskiego na polski (także z angielskiego jako magister filologii) a koleżanka jako Czeszka tłumaczeniem ja język czeski. Najczęściej tłumaczymy teksty techniczne, katalogi i materiały marketingowe z branży budowlanej, elektronicznej, gry komputerowe, również językowe mutacje sklepów internetowych. Ostatnim projektem był Wielki atlas Śląska Cieszyńskiego dla wydawnictwa. Rozliczenie na fakturę. Proszę o podanie adresu email do przełania CV. Pozdrawiamy. Melania i Daša

  widoczne dla zleceniodawcy
 • Richard Mucha (0)       Napisz do użytkownikaTermin: do ustalenia

  Witam, jestem native speakerem z jezyka czeskiego, dzialajacym w Krakowie od 9 lat. Tlumacze roznego rodzaju teksty od umow, marketingu, opisów, instrukcji obslugi itp. Sposob rozliczenia faktura. Cena za 1800 zzs to 30 PLN. W razie zainteresowania prosze o kontakt na: richardmucha@seznam.cz

  widoczne dla zleceniodawcy
 • Hana Miketová (1)       Napisz do użytkownikaTermin: do ustalenia

  Rodowita Czeszka oferuję terminowość, rzetelność i dostępność online. Tłumaczę na czeski i słowacki (w tandemu z natiwem słowackiego). Doświadczenie: tłumaczenie katalogów technicznych, korespondencji handlowej, broszur reklamowych, stron internetowych, instrukcji użytkownika, przewodników ... Proponuję cenę 40 zł/strona rozliczeniowa. W razie zainteresowania proszę o kontakt polstinapreklady@gmail.com.

  widoczne dla zleceniodawcy
 • Kacper Podsiadły (0)       Napisz do użytkownikaTermin: do ustalenia

  Witam. Jestem zainteresowany tłumaczeniem. Zajmujemy się profesjonalnie tłumaczeniem tekstów. Mamy ogromne doświadczenie w tłumaczeniach oraz wykonujemy tłumaczenia szybko i rzetelnie. Stawka wynosi 8zł/1000 znaków. Wystawiamy Faktury VAT. W celu uzgodnienia szczegółów zapraszam na email: tonajlepsze.tlumaczenia@gmail.com Pozdrawiam!

  widoczne dla zleceniodawcy