Serwis e-tlumacze.net

Reklama

Supertlumacz
 • Zlecenia
 • Tłumacz niderlandzkiego poszukiwany

Pary językowe

Jak to działa?

 1. Dodanie zlecenia i oczekiwanie na jego zatwierdzenie przez serwis.
 2. Wysyłka powiadomień mailowych do tłumaczy ze wskazanej pary językowej.
 3. Oczekiwanie na oferty tłumaczy (od kilku do kilkudziesięciu).
 4. Wybór wykonawcy.

Tłumacz niderlandzkiego poszukiwany

niderlandzki - polski
 •  Marta Jagoda
 •  10.08.2020 (4 dni)
 •  3 oferty tłumaczeń
 •  Chcę otrzymywać oferty za całe zlecenie
 •  Tłumaczenia zwykłe
Poszukuję tłumacza języka niderlandzkiego do regularnej współpracy przy tłumaczeniach tekstów, stron internetowych, korespondencji.
Zapewniam regularne zlecenia na tłumaczenia. Zainteresowanych tłumaczy proszę o podanie stawek za tłumaczenie nieprzysięgłe nl/pl oraz pl/nl za 1800 znaków.

Proszę też o informację, które z poniższych tematyk Państwo tłumaczą:
medyczne
techniczne
instrukcje obsługi
strony internetowe
teksty religijne
umowy
prawne
dokumenty księgowe, administracyjne

Dziękuję i zapraszam do współpracy.

Oferty (3 złożone oferty)

 • BIURO TŁUMACZEŃ WYKONUJEMY: - tłumaczenia przysięgłe i zwykłe, specjalistyczne z wszelkich dziedzin i wszystkich języków min. j.rosyjskiego, j.ukraińskiego, j.angielskiego, j.włoskiego, j. niemieckiego - tłumaczenia poświadczone dokumentów samochodowych, aktów urzędowych, dokumentacji przetargowych, umów i dokumentów finansowych - tłumaczenia stron internetowych - pomagamy w załatwianiu wszelkich spraw wymagających znajomości języków obcych Mogą Państwo wysłać do nas dokumenty na adres e-mail: lingua.bialapodlaska@op.pl. Na życzenie skanujemy dokumenty i wysyłamy je poczta elektroniczną i/lub pocztą tradycyjną. LOKALIZACJA: Plac Wolności 2, 21-500 Biała Podlaska. Numer telefonu do biura: 660 14 25 19.

  widoczne dla zleceniodawcy
 • Dzień dobry, tłumaczymy na ponad 30 języków obcych, w tym na j. niderlandzki i z chęcią przystąpilibyśmy do współpracy. W razie zainteresowania zapraszamy do kontaktu na biuro@filoslogos.pl Pozdrawiamy, Centrum Języków Obcych Filos Logos

  widoczne dla zleceniodawcy
 • Iwona Kowalska (0)       Napisz do użytkownikaTermin: do ustalenia

  Witam, jestem filologiem języka nierlandzkiego i tłumaczem z 10 letnim stażem w wykonywaniu tłumaczeń zwykłych i specjalistycznych. Wystawiam faktury VAT. Moja stawka za przetłumaczenie 1800 zzs nl-pl to 45 zł, a pl-nl to 50 zł. Zapraszam do kontaktu. Pozdrawiam, Iwona Kowalska, ikakow@gmail.com, 519 841 966

  widoczne dla zleceniodawcy