Zaloguj się Załóż konto

polski–rumuński

Prestahop sklep

Artur Bartkowiak
13.03.2019
Chcę otrzymywać oferty za całe zlecenie
Tłumaczenia zwykłe
wielkopolskie
7 ofert tłumaczeń
Witam, do przetłumaczenia sklep z PL na RO. Byłoby miło gdyby osoba tłumacząca sklep mogła w przyszłości tłumaczyć maile od klientów i do klientów. I w razie nagłej potrzeby wykonać telefon.
Plik do tłumaczenia w Excelu. Obowiązkowo trzeba przetłumaczyć tekst między znacznikami HTML.

Przykładowy tekst:
np.:
Ręcznie otwierana prasa termotransferowa 38cm x 38cm. Dedykowana prasa do wykonywania nadruków na płaskich powierzchniach takich jak: koszulki, odzież, torby, puzzle, podkładki pod mysz, blachy. Szeroki zakres temperatur powoduje, że na prasie można wykonywać transfery z sublimacji, papierów do druku laserowego, folii flex i flock.
 

Oferty (7 złożonych ofert)

Załóż konto i dodaj ofertę do zlecenia

Wybrane oferty

Dzień dobry, chętnie podejmiemy się realizacji zlecenia. Tłumaczymy i piszemy teksty w 80 językach! Wystawiamy faktury. Działamy 24h na dobę 7 dni w tygodniu. Dostosowujemy się do budżetu Klienta. Nasz zespół składa się z doświadczonych tłumaczy specjalizujących się w różnych dziedzinach, inżynierów z wykształceniem lingwistycznym i nauczycieli akademickich. Jesteśmy profesjonalistami i pasjonatami. Tłumaczymy ekspresowo ( 100 stron dziennie). Zajmujemy się także pisaniem tekstów- copywritingiem i działaniami marketingowymi, SEO. Z opinii Klientów wynika, że jesteśmy nawet o połowę tańsi od konkurencji. KOSZT 1 STRONY ROZLICZENIOWEJ (tłumaczenie zwykłe standardowe) TO TYLKO 15-20zł brutto. Próbne teksty i tłumaczenia wraz z opiniami naszych Klientów zamieszczamy na naszej stronie internetowej w zakładce "Próbki". Zapraszamy do współpracy! Biuro Tłumaczeń i Copywritingu 24h www.tanietlumaczenia24h.simplesite.com e-mail: [e-mail ukryty] tel:792 18 22 26

Termin: 1 dni
Oferta cenowa: widoczna dla zleceniodawcy

Pozostałe oferty

Witam serdecznie, jestem tłumaczem z 12-letnim udokumentowanym doświadczeniem translatorskim. Liczne referencje. Gwarantuję PROFESJONALNE TŁUMACZENIA W KONKURENCYJNEJ CENIE, wykonane w krótkim terminie. Dowolne rozliczenie w tym Faktura VAT. Lokalizacja i zachowanie ustawień pliku źródłowego wliczone w cenę. Załączam moje dane kontaktowe oraz w razie pytań pozostaję do dyspozycji. Z wyrazami szacunku Dymitr Saniukiewicz | E-mail: [e-mail ukryty]

Termin: do ustalenia
Oferta cenowa: widoczna dla zleceniodawcy

Data złożenia oferty: 06.03.2019 15:19
ITG
0 opinii

Dzień dobry, chętnie wykonamy tłumaczenie na j. rumuński oraz nawiążemy stałą współpracę. Proszę o przesłanie pliku do wyceny tłumaczenia na adres: [e-mail ukryty]

Termin: do ustalenia
Oferta cenowa: widoczna dla zleceniodawcy

Data złożenia oferty: 06.03.2019 15:20
Marta Tórz
0 opinii

Dzień dobry, oferuję swoje usługi w zakresie tłumaczenia sklepu i korespondencji oraz wsparcia w kontakcie z klientami i dostawcami. Proszę o przesłanie całości tekstu do wyceny na adres [e-mail ukryty]. Ceny dotyczą strony rozliczeniowej 1800 znaków ze spacjami i różnią się zależności od charakteru tekstu i kierunku tłumaczenia. Pozdrawiam i zapraszam do współpracy!

Termin: do ustalenia
Oferta cenowa: widoczna dla zleceniodawcy

Data złożenia oferty: 07.03.2019 11:28
Negustor
1 opinia

Dzień dobry, Proszę o przesłanie tekstu do wyceny na adres: [e-mail ukryty] Jesteśmy zespołem tłumaczy specjalizujących się w języku rumuńskim chętnie nawiążemy stałą współpracę, oferując wysoką jakość swoich tłumaczeń oraz szybkie terminy ich realizacji.

Termin: do ustalenia
Oferta cenowa: widoczna dla zleceniodawcy

Data złożenia oferty: 07.03.2019 11:35

Witam, proszę o przesłanie tekstu na adres: [e-mail ukryty] w celu otrzymania dokładnej wyceny. Zapraszamy do współpracy!

Termin: do ustalenia
Oferta cenowa: widoczna dla zleceniodawcy

Data złożenia oferty: 07.03.2019 12:31
Załóż konto i dodaj ofertę do zlecenia