Serwis e-tlumacze.net

Reklama

Supertlumacz

Pary językowe

Jak to działa?

 1. Dodanie zlecenia i oczekiwanie na jego zatwierdzenie przez serwis.
 2. Wysyłka powiadomień mailowych do tłumaczy ze wskazanej pary językowej.
 3. Oczekiwanie na oferty tłumaczy (od kilku do kilkudziesięciu).
 4. Wybór wykonawcy.

Tłumaczenie zwykłe

polski - czeski
 •  Twoje Tłumaczenie - Profesjonalne Biuro Tłumaczeń
 •  04.02.2019 (14 dni)
 •  10 ofert tłumaczeń
 •  Chcę otrzymywać oferty za całe zlecenie
 •  Tłumaczenia zwykłe
Witam. Poszukujemy tłumaczy języka czeskiego do tłumaczeń pisemnych zwykłych i/lub ustych, do stałej współpracy. Prosimy o składanie ofert zainteresowane osoby. Pozdrawiam.

Oferty (10 złożonych ofert)

 • Wyróżnione oferty
 • Dzień dobry, jestem native speakerem języka słowackiego i czeskiego z 7-letnim doświadczeniem w tłumaczeniach. Współpracuję głównie z firmami i korporacjami. Wystawiam faktury. Na mojej stronie internetowej www.tlumaczslowacki.eu znajdą Państwo listę moich klientów i referencję. Podana cena to cena brutto za stronę rozliczeniową (1800 zzs.) Cieszę się na współpracę.

  widoczne dla zleceniodawcy
 • Dzień dobry, chętnie podejmiemy się realizacji zlecenia. Tłumaczymy i piszemy teksty w 80 językach! Wystawiamy faktury. Działamy 24h na dobę 7 dni w tygodniu. Dostosowujemy się do budżetu Klienta. Nasz zespół składa się z doświadczonych tłumaczy specjalizujących się w różnych dziedzinach, inżynierów z wykształceniem lingwistycznym i nauczycieli akademickich. Jesteśmy profesjonalistami i pasjonatami. Tłumaczymy ekspresowo ( 100 stron dziennie). Zajmujemy się także pisaniem tekstów- copywritingiem i działaniami marketingowymi, SEO. Z opinii Klientów wynika, że jesteśmy nawet o połowę tańsi od konkurencji. KOSZT 1 STRONY ROZLICZENIOWEJ (tłumaczenie zwykłe standardowe) TO TYLKO 15-20zł brutto. Próbne teksty i tłumaczenia wraz z opiniami naszych Klientów zamieszczamy na naszej stronie internetowej w zakładce "Próbki". Zapraszamy do współpracy! Biuro Tłumaczeń i Copywritingu 24h www.tanietlumaczenia24h.simplesite.com e-mail: 24htlumaczenia@gmail.com tel:792 18 22 26

  widoczne dla zleceniodawcy
 • Pozostałe oferty
 • Witam, wykonujemy tłumaczenia pisemne. Zapraszam do przesłania zapytania na adres dok@arigato.pl

  widoczne dla zleceniodawcy
 • Milena Šalová Strzelecka (0)       Napisz do użytkownikaTermin: do ustalenia

  Dzień dobry jestem rodowita czeską, zajmuje sie tłumaczeniami,oferuje profesionalność i dobre ceny, zapraszam do współpracy, prosze o kontakt na maila: milena.szal@gmail.com, lub tel. 574 008 757

  widoczne dla zleceniodawcy
 • Weronika (0)       Napisz do użytkownikaTermin: do ustalenia

  Dzien dobry, jestem native speakerem jezyka czeskiego, chetnie podejme wspolprace. W razie zainteresowania prosze o kontakt na: VeronikaOndrekova@seznam.cz

  widoczne dla zleceniodawcy
 • Katarzyna Wawrzyńska (0)       Napisz do użytkownikaTermin: do ustalenia

  Zapraszam do współpracy, jestem tłumaczem języka czeskiego z 10-letnim doświadczeniem w tłumaczeniu dokumentów prawnych, umów, stron internetowych, literatury i innych. Każde zlecenie wyceniam indywidualnie, proszę o kontakt.

  widoczne dla zleceniodawcy
 • Ace Services (0)       Napisz do użytkownikaTermin: 2 dni

  Witam, wykonuję tłumaczenia ustne i pisemne, te ostatnie weryfikuje rodzimy Czech. Mieszkam w Czechach co dodatkowo ułatwia rozeznanie kulturowe. Zapraszam do współpracy.

  widoczne dla zleceniodawcy
 • Katarzyna Nogolova (0)       Napisz do użytkownikaTermin: do ustalenia

  Szanowni Państwo, jestem native speaker języka czeskiego, zajmuję się tłumaczeniami zwykłymi (instrukcje obsługi, strony internetowe, opisy produktów, zaproszenia itp.). Zapraszam do współpracy.

  widoczne dla zleceniodawcy
 • Hana Miketová (1)       Napisz do użytkownikaTermin: do ustalenia

  Szanowni Państwo, Rodowita Czeszka oferuję terminowość, rzetelność i dostępność online.Tłumaczę na czeski i słowacki. Doświadczenie: tłumaczenie przewodników KPN, projektów wspólpracy PL-CZ, PL-SK. Jestem tłumaczem instrukcji dla marki SpyShop. Proponuję cenę 30 zł/1800 zsp, wystawiam faktury. W razie zainteresowania proszę o kontakt. Z poważaniem Hana Fabiánová

  widoczne dla zleceniodawcy
 • Dzień dobry. Jestem native speakerem czeskiego i polskiego, oferuję tłumaczenia konsekutywne i symultaniczne w rejonach: Wielkopolskie, Mazowieckie, Czechy - Kraj Liberecký, Středočeský. Nie oferuję tłumaczeń pisemnych. Doświadczenie wieloletnie w różnych branżach, opisane w profilu. Cena dla symultanicznych zwykle ok. 1200zł/dzień + dojazd, ale ustalana indywidualnie dla każdego tłumaczenia.

  widoczne dla zleceniodawcy