Serwis e-tlumacze.net

Reklama

vincent-labrada
 • BORPOL
 • Oferta tłumaczenia - polski - hiszpański
BORPOL

BORPOL

Javier Bordas(2 oferty)
 •  Telefon (Pokaż) Skype
 • Obszary działania:
  • Warszawa
 • Dane firmy:

  BORPOL
  klaudyny 6 m53
  01-684 Warszawa

 • Ostatnia aktywność: ponad 2 miesiące temu

Wykonam tłumaczenie z języka polskiego na język hiszpański

 1. Tłumaczenia zwykłe: 40,00 zł / 1800 zn. ze spacj.
 2. Korekty: 15,00 zł / 1800 zn. ze spacj.

Dokonuje tłumaczeń pisemnych i ustnych, prowadzimy kursy językowe, lekcje indywidualny i grupowe i korepetycje dla młodzieży szkolnej i studentów oraz szkolenia menedżerskie. tłumaczenia wykonujemy z różnych dziedzin, m.in.:
- prawnicze- ekonomiczne- handlowe- reklama- marketing- turystyczne- różne rodzaje umów handlowych- oferty handlowe- korespondencja handlowa- tłumaczenia dla biznesu to: ¤ umowy handlowe ¤ projekty umów ¤ materiały szkoleniowe ¤ oferty i katalogi ¤ inne teksty związane z działalnością firmy.

Ponadto wykonuje:- korektę językową tekstów innych tłumaczy- korektę stron internetowych- tłumaczenia materiałów audiowizualnych- korektę prac dyplomowych z języka hiszpańskiego.
Wspólpracujei w INTERNATIONAL HOUSE-BARCELONA.

Doświadczenie:
21 lat

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

 1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.Zamknij