Zaloguj się Załóż konto
Skontaktuj się z tłumaczem

Aby wysłać wiadomość, zaloguj się na swoje konto.

Opinie

Opinie na temat użytkownika

Maria Rajwa
1 marca 2022

Serdecznie polecam współpracę z Panią Olą. Terminowość i jakość pracy bez zarzutu!

Martyna Pączka
12 marca 2020

Jestem bardzo zadowolona z uslug Pani Aleksandry! Korzystam kolejny raz i napewno nie ostatni. Pełen profesjonalizm, przemiła obsługa, polecam w 100%!

Agnieszka Dalecka
22 stycznia 2020

Jestem bardzo zadwolona ze współpracy z Panią Olą. Tłumaczenie jest świetne i zostało oddane w terminie, na czym bardzo mi zależało. Jeżeli będę potrzebowała jeszcze jakiegoś tłumaczenia to na pewno zzgłoszę się do Pani Oli.

Bartosz K
31 lipca 2019

Bardzo fachowa obsługa, szybkie odpowiedzi, konkurencyjne ceny. Korzystałem z tłumaczeń Pani Aleksandry wielokrotnie i za każdym razem jestem bardzo zadowolony. Polecam z całego serca :)

Tomasz Tomasz
4 lipca 2019

Śmiało mogę polecić usługi tłumaczeń w wykonaniu Pani Aleksandry. Profesjonalna, miła i szybka obsługa - do tego konkurencyjne ceny. Z pewnością przy okazji kolejnych tłumaczeń zwrócę się do niej ponownie.

Sławek Świeboda
2 lipca 2019

Pani Aleksandra niejednokrotnie wykonywała dla naszej firmy tłumaczenia z zakresu gospodarki wodno ściekowej, wykazała się przy tym bardzo dobrą znajomością słownictwa specjalistycznego oraz krótkim czasem realizacji. Z przyjemnością możemy polecić usługi Pani Aleksandry.

Jacek
22 lutego 2019

Z ogromną przyjemnością polecamy Pani Olę jako wiarygodną tłumaczkę języka hiszpańskiego. Pani Ola tłumaczyła dla naszego klienta książkę instruktażową o piłce nożnej - 239 stron i wywiązała się pełnym profesjonalizmem konsultując się z fachowcami w tej branży oraz wykonała zlecenie w ustalonym terminie. Polecamy w 100% :) Biuro Tłumaczeń ARTIST Dębica www.artist.com.pl