Zaloguj się Załóż konto

Oferta tłumaczenia

Skontaktuj się z tłumaczem

Aby wysłać wiadomość, zaloguj się na swoje konto.

Próbne tłumaczenie
На наступну середу заплановано позачергове засідання правління товариства. Предметом зустрічі буде обговорення та затвердження бюджету на 2016 рік. Також будуть представлені фінансові результати за попередній рік. Важливим пунктом зустрічі буде узгодження крайнього терміну реалізації плану відновлення. Насамперед план спрямований на усунення простоїв виробництва і фінансових втрат, що виникають у зв'язку з цим.
Opinie

3 ostatnie opinie na temat użytkownika

Sylwia N.
18 kwietnia 2024

Dziękuję serdecznie za wykonanie ekspresowego tłumaczenia! Kontakt z Panią i współpracę oceniam doskonale. Naprawdę bardzo polecam :)

Anna Omeie
19 lipca 2023

Bardzo dziękuję za pomoc przy tłumaczeniach konsekutywnych.

Odpowiedź użytkownika:

Dziękujemy za serdeczne rekomendacje! To dla nas bardzo ważne, że byliście zadowoleni z naszych usług tłumaczenia. Jest nam niezmiernie miło i cieszymy się, że mogliśmy spełnić Państwa oczekiwania. Jesteśmy gotowi do dalszej owocnej współpracy.

Irena L
5 lipca 2023

Gorąco polecam zajęcia z Viktoriyą! Ponieważ jest pasjonatką, jest bardzo miła i potrafi dostosować się w nagłych wypadkach, co jest ogromną zaletą. Lekcje są zrozumiałe, wytłumaczone i bardzo przyjemne. Nacisk na mowę zasługuje na duży plus. Dysponuje dużą ilością własnych materiałów. Jest bardzo pomocna potrafi przygotować do różnego rodzaju testów.

Odpowiedź użytkownika:

Bardzo dziękujemy za zaufanie, jakim nas Państwo obdarzyli i za gorące rekomendacje! Jesteśmy zaszczyceni, że mogliśmy być częścią Państwa projektów tłumaczeniowych i szkoleniowych. Liczymy na dalszą owocną współpracę i jesteśmy gotowi spełniać Państwa oczekiwania.