Zaloguj się Załóż konto

Oferta tłumaczenia

Wykonam tłumaczenie z języka polskiego na język niemiecki

Cennik
Tłumaczenia pisemne:
zwykłe
14,00 zł / 1800 zzs.
specjalistyczne
do ustalenia
korekty
do ustalenia

Dyplomowany tłumacz oferuje przekład z języka niemieckiego na polski i z polskiego na niemiecki. Rzetelne, wysokiej jakości tłumaczenie w niskiej cenie i zawsze na czas! Wieloletnie doświadczenie w przekładzie: * rozmaitych publikacji na rynek niemiecki i polski * artykułów naukowych, popularno-naukowych i prasowych * prac (inżynierskich, magisterskich) i abstraktów * instrukcji obsługi, podręczników i specyfikacji technicznych * tekstów reklamowych i przeznaczonych na strony internetowe * prywatnej korespondencji * CV i listów motywacyjnych * i innych. Teksty w celu nieodpłatnej wyceny proszę przesłać na maila. 

Skontaktuj się z tłumaczem

Aby wysłać wiadomość, zaloguj się na swoje konto.

Opinie

Opinie na temat użytkownika

Paweł
18 czerwca 2015

Tłumaczenie fachowe, do tego tanio i szybciej niż się spodziewałem. Pismo urzędowe przetłumaczone bardzo profesjonalnie. Polecam.

Magdalena
24 sierpnia 2014

Pan Sebastian bardzo szybko (w jedynie 3 dni) przetłumaczył bardzo rozległą partię tekstu. Nie dość, że tekst przetłumaczył bardzo profesjonalnie, to cena była naprawdę niska, w porównaniu do innych ofert zamieszczonych na e-tlumacze.net Jestem bardzo zadowolona z pracy pana Sebastiana. Polecam go jako tłumacza każdemu, kto szuka bardzo atrakcyjnej ceny w stosunku do wysokiej jakości tłumaczenia. Dziękuję i pozdrawiam!