Serwis e-tlumacze.net

 • Sebastian
 • Oferta tłumaczenia - niemiecki - polski
Sebastian

Sebastian

(4 oferty)

Wykonam tłumaczenie z języka niemieckiego na język polski

 1. Tłumaczenia zwykłe: 14,00 zł / 1800 zn. ze spacj.
 2. Tłumaczenia specjalistyczne: do ustalenia
 3. Korekty: do ustalenia
 4. Tłumaczenie online: Tak

Dyplomowany tłumacz oferuje przekład z języka niemieckiego na polski i z polskiego na niemiecki. Rzetelne, wysokiej jakości tłumaczenie w niskiej cenie i zawsze na czas! Wieloletnie doświadczenie w przekładzie: * rozmaitych publikacji na rynek niemiecki i polski * artykułów naukowych, popularno-naukowych i prasowych * prac (inżynierskich, magisterskich) i abstraktów * instrukcji obsługi, podręczników i specyfikacji technicznych * tekstów reklamowych i przeznaczonych na strony internetowe * prywatnej korespondencji * CV i listów motywacyjnych * i innych. Teksty w celu nieodpłatnej wyceny proszę przesłać na maila. 

Doświadczenie:
tłumaczenia stron internetowych, prezentacji, instrukcji, umów (umowy o pracę, umowy zlecenia, umowy handlowe, itp.), dokumentów prawnych, projektów unijnych, biznes planów, tekstów literackich, naukowych, technicznych, i innych

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

 1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Paweł18 czerwca 2015     

  Tłumaczenie fachowe, do tego tanio i szybciej niż się spodziewałem. Pismo urzędowe przetłumaczone bardzo profesjonalnie. Polecam.

 • Magdalena24 sierpnia 2014     

  Pan Sebastian bardzo szybko (w jedynie 3 dni) przetłumaczył bardzo rozległą partię tekstu. Nie dość, że tekst przetłumaczył bardzo profesjonalnie, to cena była naprawdę niska, w porównaniu do innych ofert zamieszczonych na e-tlumacze.net Jestem bardzo zadowolona z pracy pana Sebastiana. Polecam go jako tłumacza każdemu, kto szuka bardzo atrakcyjnej ceny w stosunku do wysokiej jakości tłumaczenia. Dziękuję i pozdrawiam!