Serwis e-tlumacze.net

Reklama

vincent-labrada
  • Sebastian
Sebastian

Sebastian

(4 oferty)

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

  1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

    Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

  • Paweł18 czerwca 2015     

    Tłumaczenie fachowe, do tego tanio i szybciej niż się spodziewałem. Pismo urzędowe przetłumaczone bardzo profesjonalnie. Polecam.

  • Magdalena24 sierpnia 2014     

    Pan Sebastian bardzo szybko (w jedynie 3 dni) przetłumaczył bardzo rozległą partię tekstu. Nie dość, że tekst przetłumaczył bardzo profesjonalnie, to cena była naprawdę niska, w porównaniu do innych ofert zamieszczonych na e-tlumacze.net Jestem bardzo zadowolona z pracy pana Sebastiana. Polecam go jako tłumacza każdemu, kto szuka bardzo atrakcyjnej ceny w stosunku do wysokiej jakości tłumaczenia. Dziękuję i pozdrawiam!

Napisz do użytkownika