Serwis e-tlumacze.net

Reklama

czeski-tlumaczenia
Szabolcs Szilva

Lingve

Szabolcs Szilva(5 ofert)

Wykonam tłumaczenie z języka węgierskiego na język polski

  1. Tłumaczenia zwykłe: 65,00 zł / 1800 zn. ze spacj.
  2. Tłumaczenie online: Tak

Nazywam się Szabolcs Szilva. Jestem Węgrem i mieszkam w Warszawie. W drugiej klasie gimnazjum zauważyłem, że mam dar do nauki języków obcych. Natknąłem sie na język esperanto. Początkowo nauczyłem się go w celu uzyskania certyfikatu językowego, niemniej z czasem dowiedziałem się, jak wiele mogę dzięki niemu osiągnąć. Esperanto umożliwiło mi podróżowanie po całym świecie. Nauka innych języków już nie była tak trudna. Studiując ekonomię w Székesfehérvárze  spędziłem 1,5 roku w Warszawie w ramach programu Erasmus. Pobyt w Polsce przyczynił się do poznania języka polskiego. Doświadczenie to pchnęło mnie o kolejny krok na przód. Ukonczyłem interlingwistykę na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz filologię ugrofińską na Uniwersytecie Warszawskim. Obecnie jestem doktorantem na Wydziale Neofilologii  Uniwersytetu Warszawskiego.

Chętnie zajmuję sie wszystkim, co związane jest z językami. Mówię po węgiersku, w esperanto, angielsku, polsku, niemiecku i fińsku. Znam również dużo innych języków na poziomie podstawowym. Aktualnie uczę, tłumaczę i cały czas udoskonalam swoje umiętności.

Zapraszam do kontaktu!

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

  1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

    Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

  • Anna12 sierpnia 2015     

    Tlumaczenia w dobrej cenie. Miła wspolpraca. Serdecznie polecam!!