Serwis e-tlumacze.net

Reklama

Supertlumacz
 • Lingve de Szabolcs Szilva
Lingve de Szabolcs Szilva

Lingve

Szabolcs Szilva(5 ofert)
 •       (1 opinia)
 •  Telefon (Pokaż) Skype
 • Obszary działania:
  • Warszawa (Śródmieście)
 • Wystawiam faktury
 • Ostatnia aktywność: 6 dni temu

O mnie

Nazywam się Szabolcs Szilva. Jestem Węgrem i mieszkam w Warszawie. Studiowałem turystykę i hotelarstwo (2009-2012) na Uniwersytecie Jánosa Kodolányiego w Székesfehérvár (Węgry), ale kilka lat temu przyjechałem do Polski w ramach programu Erasmus, studiując na Akademii Wychowania Fizycznego. Kiedykolwiek mogę, zajmuję się jęzkami: uczę, tłumaczę. W roku akademickim 2010/2011 uczestniczłem w kursie nauczycielskim na Uniersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. Obecnie jestem studentem interlingwystyki na tej samej uczelni. Od października 2013 roku studiuję filologię ugro-fińską na Uniwersytecie Warszawskim gdzie między innymi uczymy się tłumaczenia ustnego i pisemnego z polskiego na węgierski oraz z węgierskiego na polski. Przez dwa lata uczyłem jezyków na Węgrzech, rok w Polsce i we Włoszech. Mówię po węgiersku, esperanto, angielsku, polsku, niemiecku i trochę po fińsku. Serdecznie zapraszam! Więcej informacji na stronie www.lingve.eu

Wykształcenie

Doświadczenie

Szkolenia, uprawnienia

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

 1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

 • Anna12 sierpnia 2015     

  Tlumaczenia w dobrej cenie. Miła wspolpraca. Serdecznie polecam!!

Napisz do użytkownika