Serwis e-tlumacze.net

Natalia Klamycka

Natalia Klamycka

(4 oferty)

Wykonam tłumaczenie z języka polskiego na język chiński

  1. Tłumaczenia zwykłe: do ustalenia
  2. Tłumaczenia specjalistyczne: do ustalenia
  3. Ustne konsekutywne: 0,00 zł / 1 godz.
  4. Ustne symultaniczne: 0,00 zł / 1 godz.

Tłumaczenia z języka chińskiego i na język chiński – również biznesowy

Podejmę się zleceń na tłumaczenia ustne symultaniczne oraz pisemne.
Bardzo dobrze znam również język angielski, więc mogą to być nie tylko tłumaczenia chiński-polski, polski-chiński, ale także chiński-angielski, angielski-chiński.

Jestem absolwentką studiów magisterskich kierunku etnolingwistyka. Specjalizuję się w języku chińskim. Bardzo dobrze znam ten język. Miałam okazję go szkolić również na Tajwanie, podczas wyjazdu zagranicznego (stypendium). Teraz, po ukończeniu studiów, również pogłębiam swoją wiedzę w tej dziedzinie.

Zdobywam obecnie coraz to większe doświadczenie zarówno w tłumaczeniach pisemnych jak i ustnych. Pracuję jako tłumaczka na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Wykonywałam różne zlecenia dla dużych firm, między innymi dla firmy VOX. Bardzo ciekawe było zorganizowanie zwiedzania Poznania dla grupki gości z Chin wraz z opowiadaniem po chińsku o każdym z zabytków.

Doświadczenie:
Pracuję jako tłumaczka na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Wykonywałam różne zlecenia dla dużych firm, między innymi dla firmy VOX.

Opinie na temat użytkownika

Przeczytaj uważnie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Zamknij

  1. Wystawiając opinię wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu wykonania usługi. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

    Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-tlumacze.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

  • Krzysztof16 grudnia 2012     

    Pani Natalia wykonała bardzo dobrą pracę w czasie Targów Poznańskich. Jej tłumaczenie między językami polskim/angielskim/chińskim było wysoko ocenione przez odwiedzającyh targi gości.